Vištytyje vyko Šaltalankio giraitės atidarymo renginys

Vištytyje vyko Šaltalankio giraitės atidarymo renginys

Vištytyje į sutvarkytą ir bendruomenės poreikiams pritaikytą pievą, esančią Šaltalankių giraitėje, miestelio gyventojus ir svečius pakvietė renginio organizatoriai.

Pievoje esanti erdvė vėl sužibo naujomis spalvomis: įrengta 17 suoliukų, įsigyta mobili scena renginiams, įrengtas apšvietimas bei šiukšliadėžės.

Savivaldybės meras, sveikindamas visus susirinkusius, džiaugėsi, kad Vištyčio miestelyje jau yra įgyvendintas ne vienas projektas, kuris padeda puoselėti bei grąžinti šį gražų Suvalkijos kampelį.

„Vištytis gražėja ir pritraukia turistus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių. Vištyčio gyventojai tikrai yra to verti, nes didžiausias indėlis, jog miestelis keičiasi yra jų. Linkiu ir toliau nesustoti svajoti ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus“, – sakė Savivaldybės vadovas.

Taip pat įprasminant šios gražios giraitės atidarymą buvo pasodinti 6 ąžuoliukai.

 

Susirinkusiesiems muzikinius kūrinius dovanojo folkloro ansamblis „Šilojai“ ir Vištyčio KN kapela „Vištytis“.

Šaltalankių giraitės pievoje anksčiau vykdavo įvairios šventės, bendruomenės susibūrimai – tai liudija ir didelis akmuo, ant kurio iškaltas Šaltalankių giraitės vardas bei 2002-ieji metai, kurie ir buvo visa ko pradžia.

Tikimąsi, kad pieva vėl skambės nuo žmonių susirinkimų, kultūrinių ir pramoginių renginių bei didins Vištyčio patrauklumą vietiniams gyventojams ir svečiams.

 

vilkaviskis.lt informacija

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE