Šilumos vartotojai siekia dalyvauti tiekėjo veikloje

Siekiant tobulinti savivaldybės įmonės „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ darbą ir padaryti jos veiklą kuo atviresne, šia savaitę nuspręsta į bendrovės valdybos veiklą patariamuoju balsu siūlyti įtraukti gyventojus.

Šį trečiadienį tarp „Kazlų Rūdos šilumos tinklų“ ir asociacijos Kazlų Rūdos bendruomenė pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas, sudarysiantis sąlygas šilumos vartotojams prisidėti prie sėkmingos savivaldybės valdomos įmonės veiklos.

Pasak Kazlų Rūdos bendruomenės pirmininko A. Bučinsko, šalys sutarė bendradarbiauti ir keistis informacija bei gerąja praktika, taip gerinant ir padedant tobulinti „Kazlų Rūdos šilumos tinklai“ darbą.

Bendrovės valdyba atsižvelgdama bendruomenės prašymą įtrauks paslaugų vartotojų atstovus į valdybos sudėtį kaip patariamąjį balsą ir taip sieks padaryti įmonės valdymą kuo skaidresnį ir artimesnį vartotojams. Gyventojų atstovai galės skelbti savo patariamąją nuomonę valdybos posėdžių metu iškeltais klausimais dėl įmonės valdymo struktūros, investicijų, kainos ir pan.

Valdyba savo ruožtu įsipareigoja pateikti vartotojams informaciją apie kainos sudarymo metodiką, planuojamas investicijas, ilgalaikio turto įsigijimą, supažindinti ir išaiškinti pajamų ir išlaidų sąmatas, informuoti apie vykdomus ir įvykusius viešuosius pirkimus, du kartus per metus daryti viešus susirinkimus su šilumos vartotojais (vieną – prieš šildymo sezoną, antrą – pasibaigus šildymo sezonui).

Kazlų Rūdos bendruomenė į valdybą deleguos tris atstovus. Ateityje tokį vartotojų įtraukimą į įmonės valdymą ketinama pasiūlyti ir kitos savivaldybės įmonės „Kazlų Rūdos komunalininko“ valdybai.

 

Kazlų Rūdos bendruomenės inf.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE