Skelbiama savanorystės ir paramos akcijos „Mes – šalia!” pradžia

Pasaulį ir Lietuvą užklupusi koronaviruso pandemija bei jos keliamos grėsmės buria bendruomeniškus Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojus bei organizacijas į savanorystės ir paramos akciją „Mes – šalia!”.

Akcijos tikslas – suburti ir koordinuoti savanorius, padėsiančius įstaigoms, organizacijoms bei pavieniams asmenims koronaviruso epidemijos akivaizdoje. „Mes – šalia!” akcijos metu bus renkama parama, kuri leistų pasirūpinti labiausiai nuo pandemijos nukentėjusiais asmenimis, būtų nupirktos ar padovanotos būtiniausios apsaugos priemonės su koronavirusu priešakinėse gretose kovojantiems medikams, socialiniams darbuotojams ir kitų tarnybų atstovams.

Į „Mes – šalia!” savanorių komandą suburti ir toliau telkiami pagalbą maisto dalinimui, pagalbą senjorams ir/ar padidintos rizikos grupių žmonėms, pagalbą su augintinių priežiūra, aprūpinimu būtiniausiomis priemonėmis (maisto produktais, higienos prekėmis ir kt.) suteikti pasirengę geros valios žmonės.

Kazlų Rūdoje, Ąžuolų Būdoje, Gudeliuose, Bagotojoje, Antanave, Plutiškėse, Jūrės miestelyje, Jūrės kaime, Višakio Rūdoje, Jankuose ir Būdos kaime jau pluša bendruomenių savanoriai, nuo šalyje paskelbto karantino pradžios besirūpinantys gyventojais. Kviečiame prie jų prisijungti! Savanorius, norinčius prisijungti prie akcijos „Mes – šalia!” veiklų, prašome susisiekti tel.  8 673 19465.

Savanorių apsaugos priemonėmis pasirūpins Kazlų Rūdos savivaldybė. Drauge su savivaldybe jau parengtos ir atspausdintos informacinės skrajutės, kuriose skelbiama svarbiausia informacija gyventojams epidemiologinės situacijos metu. Skrajutes dalins „Mes – šalia!” savanoriai. Skrajučių kūrimas ir gamyba – nemokama akcijos rėmėjų dovana.

Kviečiame paremti akciją „Mes – šalia!” finansiškai. Paramos rinkimą ir panaudojimą koordinuoja Kazlų Rūdos Caritas. Savo aukas galite pervesti:

Gavėjas: Vilkaviškio vyskupijos Kazlų Rūdos Caritas

Kodas: 192078646

Bankas LUMINOR, a. s. Nr. LT33 4010 0408 0055 9121.

Paskirtis: Mes – šalia!

Kazlų Rūdos Caritas taip pat mielai priims jūsų aukojamus maisto produktus, kurie bus skirti pagalbos reikalingiems asmenims. Dėl paramos maisto produktais suteikimo prašome susisiekti tel.  8 699 57680.

Labai prašome jūsų padovanoti būtiniausių apsaugos priemonių (respiratorių, veido kaukių, vienkartinių pirštinių, antbačių ir kt.), kurios bus skirtos medikams, medikams, socialiniams darbuotojams ir kitų tarnybų atstovams. Dėl paramos apsaugos priemonėmis suteikimo prašome susisiekti tel.  8 655 88600.

 

„Mes – šalia!” informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE