Skirkime kūdikio kraitelį Marijampolės vaikams

Sveiki Marijampoliečiai. Bent kartą per mėnesį žiniasklaidoje matote TS-LKD frakcijos narių straipsnius, kuriuose analizuojame savivaldybės darbą, priimtus sprendimus, vertiname savivaldybėje vykstančius procesus. Šįkart yra kitaip, kreipiuosi į jus, merą, savilvaldybės tarybos narius ir darbuotojus su konkrečiu pasiūlymu – įveskime kūdikio kraitelį Marijampolės savivaldybės vaikams.

Esu savivaldybės šeimos komisijos narys, kuri nuo kadencijos pradžios buvo susirinkusi tris kartus: išsiaiškinome, kas yra šeima, nusistatėmė veiklos prioritetus, apžvelgėme šiuo metu šeimoms teikiamas savivaldybės paslaugas , susitarėme pagalvoti, kaip dar labiau galėtume joms padėti.

Noriu atkreipti dėmesį, kad didelė dalis Marijampolės savivaldybės paslaugų yra nukreiptos socialinės rizikos šeimoms. Joms dėmesio niekada nebus perdaug, tačiau neturėtume užmiršti ir gražiai gyvenančių šeimų, kurių yra dauguma. Jos neturi likti nuošalyje. Marijampolės savivaldybei turi rūpėti visos šeimos: gražiai, tvarkingai, kukliai ar pasiturinčiai gyvenančios ir tos, kurioms reikia daugiau dėmesio ir išskirtinės pagalbos.

Marijampolės savivaldybės tarybos TS-LKD frakcija praėjusią savaitę aplankė Kazlų Rūdos savivaldybės administraciją, kur daug kalbėjomės apie gražias patirtis vykdant socialinius projektus. Vienas tokių projektų – kūdikio kraitelio skyrimas mažiesiems savivaldybės gyventojams. Kol kas tik septynios savivaldybės iš šešiasdešimties  įgyvendina arba artimiausiu metu įgyvendins šią gražią iniciatyvą. Kazlų Rūdos savivaldybė kiekvienam kūdikiui skiria 150 eurų vertės krepšelį, kurį sudaro naudingi,  kokybiški daiktai mažyliui. Jei pasinaudotume šia patirtimi, Marijampolės savivaldybės biudžetui tai kainuotų apie 60 tūkst. eurų kasmet. Pinigai to verti, nes taip padėtume šeimoms ir mažiausiems jų nariams. Tai būtų nuoširdus mažylio pasveikinimas ir padėka jo tėvams bei šiltas padrąsinimas likti ar grįžti į Marijampolę, kurioje gera gyventi.

Pirmame šios kandencijos tarybos posėdyje ir socialdemokratų frakcija, ir valstiečių žaliųjų frakcija žadėjo atsižvelgti į gerus opozicijos pasiūlymus. Manau, kad tai kaip tik ir yra toks pasiūlymas.

Marijampolės savivaldybės tarybos narys

Jonas Bieliauskas

TS-LKD frakcija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE