Soligorsko (Baltarusija) kultūros rūmų šokių ansamblio SUZORYE (Сузор’е) koncertas Marijampolėje

Liepos 18 d. 18 val. Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2) susigiminiavusio su Marijampolės savivaldybe Soligorsko miesto (Baltarusija) kultūros rūmų šokių ansamblio SUZORYE (Сузор’е) koncertas

TRUMPAS SOLIGORSKO KULTŪROS RŪMŲ ŠOKIŲ ANSAMBLIO PRISTATYMAS

Soligorsko kultūros rūmų šokių ansamblis SUZORYE (Сузор’е) yra nusipelnęs Baltarusijos Respublikos mėgėjų kolektyvas. Kolektyvas Soligorsko kultūros rūmuose, vadovaujamas ansamblio vadovo Vadim Matantsev,  buvo įkurta 1999 m rugsėjo mėnesį. Šiuo metu kolektyve šoka vaikai, jaunimas ir suaugusieji, dalyvių amžius svyruoja nuo 3 iki 70 metų.

Šokių ansamblis SUZORYE (Сузор’е) saugo ir puoselėja Baltarusijos tradicinį meną kaip didžiausią vertę. Kolektyvo repertuarą sudaro apeiginiai, istoriniai, folkloriniai bei tradiciniai šokiai ir dainos iš skirtingų Baltarusijos regionų Kolektyvas gerai žinomas žiūrovams ne tik Soligorsko mieste, bet ir už jo ribų. Kolektyvas nuolat tapo nugalėtoju ir Grand Prix laimėtoju tarptautiniuose folkloro festivaliuose. Plati šokių ansamblio SUZORYE  ir gastrolių geografija.  Kolektyvui plojo gimtosios Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Tatarstano, Lenkijos, Ispanijos, Bulgarijos, Kazachstano, Čekijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Belgijos žiūrovai.

Įėjimas nemokamas.

Marijampolės savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X