Spalio 10 – tąją dieną visas pasaulis mini psichikos sveikatos dieną

Psichikos sveikatos sutrikimų turintys žmonės, deja, vis dar neretai yra stigmatizuojami. Tačiau gyvenimas yra sudėliotas taip, kad vienokių ar kitokių sutrikimų turintys žmonės būna gausiai apdovanoti kitose srityse.

Minint pasaulinę psichikos sveikatos dieną, Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centre buvo surengta Marijampolės psichikos dienos stacionaro pacientų piešinių paroda.

Marijampolės PSPC direktorius Mantas Čėsna džiaugėsi, kad šiame stacionare veikianti menų terapija atskleidžia neeilinius pacientų meninius gabumus ir kad čia dirbantys darbuotojai puikiai atlieka kantrybės ir atjautos reikalaujantį darbą.

Neeiliniais pacientų gabumais galėjo įsitikinti ir parodoje dalyvavę Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, administracijos direktorius Karolis Podolskis ir savivaldybės tarybos narys Alvydas Kirkliauskas.

Kalbėdamas meras sakė, kad žavisi darbuotojų, dirbančių su psichikos sveikatos problemų turinčiais žmonėmis, profesionalumu, atjauta ir mokėjimu bendrauti, o pacientų sukurtus darbus, meras vadino tikrais meno kūriniais.
Padėkos žodžius P. Isoda skyrė darbuotojams, kurie dirba itin atsakingą ir profesionalumo reikalaujantį darbą.

Puikus supratimas ir užgimusi sinergija tarp pacientų ir Psichikos dienos stacionaro užimtumo specialistų leidžia sukurti nuostabius rezultatus.

 

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE