Pirmadienį Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Andrius Romanovskis. Vizito metu Savivaldybei buvo įteikta padėka už sprendimą sumažinti nekilnojamojo turto mokesčio tarifą verslui.
Padėka savivaldybei skirta už priimtus sprendimus, kurie, LVK vertinimu, prisideda prie palankesnės verslo aplinkos kūrimo, stiprina verslo ir savivaldos bendradarbiavimą bei didina mokestinės aplinkos stabilumą.
Susitikime dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemerė Daiva Riklienė ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas.
Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai dėkojo už įvertinimą ir pažymėjo, kad konstruktyvus dialogas su verslo bendruomene išlieka vienu svarbiausių prioritetų, siekiant rajono ekonominio augimo, investicijų pritraukimo ir darbo vietų kūrimo.
„Verslas kuria darbo vietas, prisideda prie rajono augimo ir bendruomenės gerovės, todėl savivaldybės pareiga – ieškoti sprendimų, kurie padėtų jam augti. Dėkojame už šį įvertinimą, kuris patvirtina, kad pasirinkome teisingą kryptį. Taip pat dėkoju Savivaldybės tarybai, palaikiusiai šį sprendimą“, – teigė meras Algirdas Neiberka.

