Startavo Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos Kraštovaizdžio architektūros kūrybos pleneras

Startavo Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos Kraštovaizdžio architektūros kūrybos pleneras / Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.

Tradicinis Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos Kraštovaizdžio architektūros kūrybos pleneras šiemet vyksta Vilkaviškyje.

Darbai plenero vietoje ir patalpose prasidėjo jau pirmadienį ryte. Pavakarį Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė, mero patarėjas Joris Juškaukas, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Vita Valaitienė, vyr. specialistė Jolanta Juchnevičienė, Vilkaviškio miesto seniūnas Remigijus Kuraitis, Vilkaviškio komunalinio ūkio vadovas Valentinas Gražulis bei TVIC vadovas Vitas Girdauskas susitiko su renginio dalyviais.

Pirmiausia susirinkusiuosius pasveikino B. Marčiukonis. Jis dalyviams palinkėjo kūrybinės sėkmės ir iš karto pakvietė pokalbiui prie puodelio kavos. Diskusijoje kalbėta apie šio plenero lūkesčius, Vilkaviškio miesto ir Paežerių dvaro teritorijų sutvarkymo, apželdinimo bei esamos architektūros panaudojimo vizijas. Dalyviai dalijosi mintimis, kaip jie įsivaizduoja Vilkaviškį, koks jis galėtų būti, ką ir kaip galima būtų išnaudoti. Vadovai savo ruožtu papasakojo apie teritorijų priežiūrą, tai, kas pasiteisino, ir kas nelabai.

Šiame plenere nuspręsta dirbti 4 teminėmis kryptimis – judumo, prieigos, želdinių tvarkymo, atkreipti dėmesį į tai, kas būtų aktualu verslo objektams bei susikoncentruoti į meninių sprendimų paiešką.

Kraštovaizdžio architektūros kūrybos pleneras vyks visą šią savaitę. Dalyvių darbai bus pristatyti šeštadienį, birželio 18 d.

Vilkaviškio rajono savivaldybės inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE