Tarpkolegijinis krepšinio čempionatas

Balandžio 11 dieną vyko tarpkolegijinės krepšinio varžybos. Jose dalyvavo Marijampolės kolegija, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija ir Alytaus kolegija. Mūsų kolegijos krepšinio komanda nedideliu keturių taškų skirtumu 78:83 nusileido KMAIK komandai. Trečiame kėlinyje komanda stipriai išsiveržė į priekį. Ketvirto kėlinio pradžioje MarKo komanda pirmavo, tačiau vyrai atsipalaidavo ir svečiai išsiveržė į priekį, palaikydami kelių taškų persvarą. Kitų varžybų metu, Alytaus kolegija triuškinamai nugalėjo Marijampolės kolegiją 89:52. Pirmojo kėlinio pradžia teikė daug vilčių su rezultatu 18:18, tačiau kituose kėliniuose žaidėjai nusileido ir pralaiminėjo, galutinis rezultatas nedžiugino pačių žaidėjų. Galbūt kitą kartą pasiseks geriau ir žais visi žaidėjai, kadangi Marijampolės komanda buvo nepilnos sudėties – ji buvo be kelių įtakingų žaidėjų. Lauksime kitų varžybų.