Tarpmokyklinės futbolo varžybos „Aš myliu Lietuvą ir futbolą“

Žmogaus žmogiškumas ir jo gyvenimas tautoje ir tautai yra glaudžiai susiję dalykai. Žmogus visų pirma turi pareigą sau ir atsakomybę už savo gyvenimą. (V. Daujotytė)

Atsakomybę už savo gyvenimą ugdyti galime ugdydami bendrąsias kompetencijas. Mokyklai keliamas uždavinys padėti mokiniams išmokti mokytis, įgyti asmeninę, socialinę, kultūrinę ir kitas kompetencijas. Todėl Kovo 11-osios proga 5-10 klasių mokiniams padovanojome kompetencijų aplankus.

Taip pat jau antrus metus iš eilės Antanavo kultūros namuose vyko išskirtinis renginys, skirtas paminėti kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Jos iniciatorius –  Antanavo kaimo seniūnas Artūras Urbonas. Tai mažojo futbolo brolio „Futboliuko“  varžybos, kurios šiemet pritraukė atvykti komandas iš savivaldybės mokyklų: Kazlų Rūdos pradinės mokyklos, „Elmos“ mokyklos darželio ir mūsų Antanavo pagrindinės mokyklos. Renginys prasidėjo iškilminga eisena nuo mokyklos link Antanavo kultūros namų. Varžybas pradėjome sugiedoję Lietuvos valstybės himną ir išklausę trumpo pranešimo apie mūsų valstybei reikšmingą šventę. Varžybose dalyvavo 8 komandas. Pertraukėlių metu šokome šokius, dainavome dainas. Laimėjo draugystė. Čia nėra vietų. Čia svarbu ne ūgis, ir net ne smūgis. Svarbu, gera nuotaika, emocijos ir kartu praleistas laikas. Džiaugiuosi, kad mažais žingsneliais visi keliaujame didžiojo futbolo link. Nuoširdžiai dėkojame Antanavo  kultūros namų vadovui Romui Liutkui, Antanavo kaimo seniūnui Artūrui Urbonui už saldžias dovanėles futboliuko dalyviams.

Parengė renginio organizatorė, pradinių klasių mokytoja metodininkė  Rūta Grikietienė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.