Tarptautiniame konkurse pateko tarp geriausių

Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos auklėtinė Estela Aleknavičiūtė gruodžio 4-6 dienomis Jūrmaloje (Latvija) vykusiame tarptautiniame kalėdiniame menų festivalyje „Christmas Wave 2015“ tapo nugalėtoja akademinio vokalo nominacijoje, 13-16 metų amžiaus dalyvių grupėje.

Tarptautiniame menų festivalyje vaikai ir jaunuoliai iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos bei Kazachstano savo sugebėjimus demonstravo choreografijos, vokalo, choro,  instrumentinės muzikos, folkloro, teatro ir mados teatro kategorijose. E. Aleknavičiūtė pateko į talentingiausiųjų 8-tuką, tapusi geriausia akademinio vokalo atlikėja. Konkurse varžėsi daugiau nei 300 jaunų žmonių.

Tarptautiniame festivalyje E. Aleknavičiūtę lydėjo tėveliai Violeta ir Artūras bei Rimvydo Žigaičio menų mokyklos vokalo mokytoja Birutė Pavalkienė. Pasak V. Aleknavičienės, Estela iš konkurso parsivežė puikius įspūdžius – jaunąją atlikėją sužavėjo gabūs ir talentingi bendraamžiai. Pati pirmoji iš visų vokalo kategorijos dalyvių scenoje pasirodžiusi E. Aleknavičiūtė savo dainavimą įvertino palankiai, tačiau nugalėti nesitikėjo. Maloniu netikėtumu Estelai tapo festivalių rengėjų siurprizas finalinio konkurso GALA koncerto metu – jaunąją vokalistę paskelbus akademinio vokalo nominacijos soliste-nugalėtoja, atsiimti apdovanojimų į sceną teko lipti be viešbutyje į lagaminą supakuotos koncertinės suknelės.

Vyks studijuoti į Rygą

Talentinga mergaitė, kuriai šiuo metu yra tik 14 metų, savo ateitį sieja su svajone dainuoti operoje. Tėvelių dėka jau nuo kitų mokslo metų Estela išvyksta studijuoti į Rygos Jazepo Medinos muzikos mokyklą, kurioje tobulins akademinio vokalo įgūdžius. Estelos mama V. Aleknavičienė pasakoja, kad apsipręsti dėl tokio pasirinkimo padėjo pažintis su garsia Latvijos operos soliste Inesa Galante. Dviejuose Vokietijos universitetuose vokalo paslaptis studentams dėstanti I. Galante, išgirdusi Estelos dainavimą, rekomendavo pasirinkti operinio dainavimo studijavimą Rygoje.

Jau nuo sausio E. Aleknavičiūtė Jazepo Medinos mokykloje dalyvaus muzikinėse konsultacijose, kuriose ruošis artėjantiems vokalo tobulinimo mokslams.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE