Tarybos posėdyje dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės tarptautinių partnerių atstovai

Praėjusią savaitę Kazlų Rūdos savivaldybėje lankėsi tarptautinių partnerių delegacijos iš Gusevo (Rusijos Federacija) ir Olecko (Lenkijos Respublika). Svečiai dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos posėdyje.

Kazlų Rūdoje viešėjo Gusevo miesto (Rusijos Federacija, Kaliningrado sritis) Tarybos vadovas Andrej Gnezdilov bei Olecko miesto burmistras Karol Sobczak (Lenkijos Respublika). Pasibaigus tarybos posėdžio darbotvarkės klausimams, savivaldybės meras V. Kanevičius posėdžio dalyviams pristatė svečius bei pakvietė juos tarti keletą žodžių.

Gusevo delegacijos vadovas Andrej Gnezdilov atkreipė dėmesį į tai, kad Kazlų Rūdos ir Gusevo miesto savivaldybes daugelį metų sieja tvirti tarptautinės partnerystės ryšiai. Anot Andrej Gnezdilov yra labai svarbu, kad užmegzti ryšiai yra nuolat plėtojami ir sėkmingai bendradarbiaujama ne tik įgyvendinant bendrus projektus, bet ir kitose įvairiose srityse.

Olecko savivaldybės burmistras Karol Sobczak kalbėjo taip pat apie ilgametį Olecko miesto ir Kazlų Rūdos savivaldybės bendradarbiavimą. Jis teigė, kad per visą bendradarbiavimo laikotarpį, yra nuveikta daug darbų, realizuotas ne vienas bendras projektas, finansuotas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Olecko miesto burmistras atkreipė dėmesį į įgyvendintų projektų rezultatus ir realią jų naudą Kazlų Rūdos savivaldybės ir Olecko miesto gyventojams.

Savivaldybės meras V. Kanevičius padėkojo svečiams. Mero V. Kanevičiaus nuomone, svečių žodžiai yra skirti kiekvienam Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos nariui bei Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos darbuotojams. Anot mero V. Kanevičiaus, tik visų bendras darbas garantuoja gerus rezultatus. Meras V. Kanevičius tikisi, kad po netrukus vyksiančių mero ir rinkimų į Kazlų Rūdos savivaldybės tarybą, pradėti darbai bus tęsiami ir ateityje bus sėkmingai plėtojami mūsų Savivaldybės tarptautiniai ryšiai.

 

 

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas