Unikali ir nemokama galimybė Marijampolės merginoms

Jau gegužės 5 dieną Marijampolėje vyks antrasis Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato etapas. Suvalkijos sostinėje atvirojo 3×3 krepšinio čempionato kovos pirmą kartą vyks po atviru dangumi, o komandos kausis dėl vietų Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato finaliniame etape Kaune. Vyrų elito grupės komandos grumsis dėl vietos „Kaunas Challenger 2018“ turnyre.

Likus kiek mažiau nei dviem savaitėm iki Marijampolės etapo pradžios, organizatoriai turi gerų naujienų dalyvauti norinčioms merginoms. Sporto ir laisvalaikio prekių  parduotuvių tinklas „Sportland“ visoms merginų komandoms dovanoja nemokamą registraciją turnyre!

Šiaulių etape merginų komandų nebuvo nei vienoje amžiaus grupėje, tačiau tikimasi, kad Marijampolėje tai pasikeis ir FIBA reitingo taškus Lietuvai pradės rinkti ir merginos. Tuo pasirūpinti siekia būtent čempionato partneriai „Sportland“. Pasak jų, merginos yra ypatingai laukiamos.

„Moterys ir merginos tampa vis aktyvesnės sporto pasaulyje, laisvu metu daug sportuoja, juda, domisi skirtingomis sporto šakomis – ši priežastis iš esmės mus ir skatina tokias iniciatyvas remti ir palaikyti“, – pasakojo „Sportland“ direktorius Juras Vėželis.

Atsiradusia galimybe į Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato kovas lengviau įtraukti ir merginas pasidžiaugė ir „Sporto namų“ direktorius Ignas Grinevičius.

„Šiauliuose labai trūko merginų komandų, tad džiaugiamės, kad mūsų partneriai „Sportland“ nutarė stipriai prisidėti ir dovanoja merginų komandoms nemokamą registraciją dalyvavimui Marijampolės etape. Tikimės, kad tai paskatins merginas aktyviai registruotis, dalyvauti bei rinkti taip reikalingus FIBA reitingo taškus“, – mintimis dalinosi I.Grinevičius.

Geriausios merginų U-18 bei moterų elito grupių komandos taip pat turės fantastišką galimybę – jos taps Lietuvos rinktinėmis ir gins Lietuvos garbę Europos čempionatų atrankose. Dalyvauti Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato kovose merginas skatina ir Lietuvos moterų krepšinio rinktinės narė bei  „Žalgiris TV“ laidų vedėja Dalia Belickaitė.

Lietuvos krepšinio federacijos informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas