Vaikų vasaros užimtumo veiklos šiais metais ypač populiarios

Kiekvienais metais net nespėjame suprasti, kaip greitai pralekia taip mūsų visų laukta vasara. Keletas dienų ir žengsime į paskutinį vasaros mėnesį – rugpjūtį. Tiek vyresniems, tiek ir mažiesiems vasara ypatingas metas, tad kol orai mus lepina, norisi kuo daugiau nuveikti ir kuo daugiau pamatyti. Vaikučiams įdomias ir nemokamas vaikų vasaros užimtumo veiklas visą vasaros laikotarpį siūlo savivaldybės įstaigos, organizacijos ir laisvieji mokytojai.

Nuo pirmojo vasaros mėnesio vaikučiai galėjo rinktis sau tinkamiausią programą iš beveik 35 įvairių sričių užimtumo programų, kurių tikslas – suteikti vaikams galimybę turiningai ir linksmai praleisti vasaros atostogas dalyvaujant pasirinktoje veikloje ar stovykloje. Liepos mėnesį laisvalaikį pagal siūlomas programas pasirinko beveik 1 200 vaikų. Visos programos šiais metais sulaukė susidomėjimo, o ir vietos į jas tiesiog „ištirpo“. Rugpjūčio mėnesį vyks 16 vasaros užimtumo programų, kurias lankys daugiau nei 600 vaikų, beje ir šio mėnesio vietos programose buvo iš anksto tiesiog išgraibstytos.

„Tėveliai, sužinoję apie siūlomas nemokamas vaikų vasaros užimtumo veiklas, suskubo registruoti vaikučius į užsiėmimus ne tik artimiausiam laikui, bet pagalvojo ir apie tolimesnį užimtumą rugpjūčio mėnesį. Džiaugiuosi, kad bėgant metams šios programos visada sulaukia didelio susidomėjimo, o vietų programų grupėse nebelieka itin greitai. Artėjantis rugpjūtis kaip ir visa vasara – puikus pavyzdys, kad tokios vaikų vasaros užimto programos yra itin reikalingos. Rugpjūčio mėnesį visų programų grupės yra visiškai suformuotos, vaikučiai jau žino, kur eis leisti laisvalaikį, kurio, tikiu, su nekantrumu laukia“, – apie vaikų vasaros užimto veiklas pasakoja savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė. Pasikeitus šeimos planams ir vaikučiui negalint dalyvauti pasirinktoje veikloje, prašome tėvelių informuoti programos organizatorių. Tokiu būdu atsiras laisva vieta kitiems, toje veikloje norintiems dalyvauti vaikams. Tad negavus vietos į norimą programą, tėvelių ir vaikų prašome nenusiminti ir pabandyti paskambinti programos vadovui dar ir dar kartą.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE