Vilkaviškiečiai vėl rungėsi „Lietuvos patriotų“ laidoje

Sekmadienį, vasario 26 d., azartiškoje LRT televizijos viktorinoje „Lietuvos patriotai“ ir vėl dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės komanda, kuri šį kartą rungėsi su Šakių rajono bei Šilalės rajono savivaldybėmis.

Vilkaviškio rajonui atstovavo šauni komanda, kurią sudarė: Daiva Riklienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja, Arūnas Serneckas, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos direktorius, Tomas Kauneckas, vienas žymiausių Lietuvos mados ir reklamos fotografų, Elena Savickienė, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro direktorė, Tomas Riklius, Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto klasikinės filologijos (lotynų ir senovės graikų kalbų) magistrantas. Vilkaviškio komandos kapitone – „viršaite“ šioje laidoje buvo žiūrovų mylima aktorė – Beata Tiškevič.

Viso žaidimo metu kova tarp komandų buvo itin karšta. Žaidime įveikdama įvairias užduotis, Vilkaviškio rajono savivaldybės komanda atkakliai kovojo už kiekvieną tašką ir beveik visą laiką pirmavo, tačiau žaidimas yra žaidimas ir paskutinėse užduotyse geriau pasisekė kitoms komandoms. Šį kartą į trečiąjį viktorinos turą galėjo patekti tik viena komanda iš trijų.

Šioje laidoje sėkmingiau pasisekė Šilalės rajono savivaldybės komandai, kuri surinko daugiausiai taškų ir pateko į kitą etapą, o Vilkaviškio rajono bei Šakių rajono savivaldybių komandoms, deja, su žaidimu teko atsisveikinti. Joms įteiktos simbolinės karvutės ir padėkota už dalyvavimą projekte.

Dėkojame atkakliai kovojusiems ir Vilkaviškio rajonui atstovavusiems komandos nariams bei visiems sirgaliams, karštai palaikiusiems mūsų Savivaldybės komandą ir lydėjusiems į laidos filmavimus LRT studijoje.

Nuo sausio mėnesio pradėtoje rodyti projekte-žaidime varžosi mažesnieji Lietuvos miestai ir miesteliai, o žaidimo dalyviams (trims komandoms) užduodami įdomūs su Lietuva, jos istorija, kultūra susiję klausimai ir smagios užduotys. Iš viso projekte dalyvaus 27 Lietuvos miestai, bet tik vienas iš jų pelnys nugalėtojo – patriotiškiausio miesto statusą.

Visus kviečiame jau šį ketvirtadienį, kovo 2 d., 21 val. 30 min. įsijungti LRT televiziją ir stebėti „Lietuvos patriotų“ laidą, kurioje pirmą kartą pasirodys Vilkaviškio rajono savivaldybės komanda.

Ieva Rinkevičiūtė

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X