Vilkaviškio „Perlo“ krepšininkai debiutavo Regionų krepšinio lygos pirmenybėse

Praėjusį ketvirtadienį visoje Lietuvoje startavo naujasis SIL–RKL pirmenybių sezonas. Šis sezonas Vilkaviškio rajonui ypatingas, nes tarp šiemet lygoje debiutavusių penkių naujų komandų yra ir pirmą kartą šioje lygoje Vilkaviškio kraštui atstovaujanti krepšinio komanda –  Vilkaviškio „Perlo“ ekipa.

Vadovaujami Roko Šlivinsko, sėkmingai kovoję praeito sezono Marijampolės mėgėjų krepšinio lygos pirmenybėse ir laimėję šį čempionatą, vilkaviškiečiai nutarė pasukti į platesnius vandenis bei išbandyti jėgas su visos Lietuvos miestų ir miestelių komandomis.

Komandos vadovas R. Šlivinskas tikisi, kad Vilkaviškio „Perlo“ komanda nenuvils savo sirgalių ir Regionų krepšinio lygos pirmenybėse nebus tik vieno sezono viešnia, o užsilaikys ilgesniam laikui.

„Tikimės bent ketverius metus tikrai išsilaikyti lygoje, nesvarbu, kaip klostytųsi pirmasis sezonas. Mūsų Suvalkijos regione krepšinis buvo šiek tiek nublankęs, tačiau mes jį mylime ir dabar mes bei Šakių komanda debiutuojame lygoje, tad į RKL bus daugiau suvalkiečių“, – RKL.lt puslapiui yra sakęs R. Šlivinskas.

Praėjusį savaitgalį Vilkaviškio „Perlui“ jau teko debiutuoti ir sužaisti dvejose varžybose. Pirmajame mače, kuris vyko Klaipėdoje, jie po atkaklios kovos rezultatu 89:91 nusileido šeimininkams Klaipėdos „VKKM-Neptūno“ ekipai, tačiau šeštadienį „Perlo“ komanda sezoną savo aikštelėje pradėjo laimėjimu. Rezultatu 102:71 įveikti Panevėžio „Lietkabelio-2“ krepšininkai.

Gausiai susirinkusių žiūrovų akivaizdoje aikštelės šeimininkai jau nuo pirmų minučių pradėjo tolti, o po dviejų kėlinių Vilkaviškio „Perlas“ buvo priekyje 57:35. Persvara išlaikyta iki rungtynių pabaigos, o tai leido vilkaviškiečiams švęsti pirmą pergalę SIL–RKL pirmenybėse. Rungtynėse daugiausiai – 18 taškų – surinko Mangirdas Račius, po 15 taškų pridėjo Evaldas Černauskas ir Juozas Milius, 11 taškų įmetė Jonas Ročka, 10 taškų pelnė Mantvydas Siauka.

Sekančias rungtynes vilkaviškiečiai žais lapkričio 3 d. Jurbarke su vietos „Jurbarko“ ekipa.

Ieva Rinkevičiūtė, Vilkaviškio rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X