Žvilgsnis į begalinę Visatą

Šiuo laikotarpiu, kai susitikimai ir pramogos apsiriboję virtualaus pasaulio galimybėmis, bibliotekos kolektyvas ruošia ir rengia naujas paslaugas mūsų lankytojams. Norime praverti būsimų susitikimų šydą ir trumpai pristatyti naują traukos objektą bibliotekoje – „Kosmoso kambarį“.

kosmoso kambatys marijampolė„Kosmoso kambarys“ – tai planetariumo principu sukurta erdvė, iš kurios trumpam bus galima panirti į kosmosą, sustoti akimirkai ant galaktikos krašto, pažvelgti į begalę žvaigždžių bei įvertinti fizikos ir Visatos dėsnius.

Kviesime ne tik pasinerti į naujus pojūčius, pasigėrėti beribe galaktika, tačiau ir susipažinti, patiems išmėginti įvairius, bibliotekos darbuotojo Povilo sukurtus, fizikinius dėsnius reprezentuojančius gaminius.

Visata pernelyg didelė ją suvokti ir per daug tolima ją pažinti, tačiau parengtos vizualizacijos ir mokslo dėsnių pristatymai padės priartėti prie jos bent keliais suvokimo žingsneliais arčiau. Vos tik galėsime vėl susitikti, kviečiame apsilankyti ir tuo įsitikinti patiems!

Paslauga organizuojama vykdant Marijampolės savivaldybės finansuojamą projektą „Reali virtualybė 3″.

 

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE