2018 metais minimas Lietuvos teismų savarankiškumo atgavimo 100-metis

Šia proga Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių bei Jurbarko teismų darbuotojai, prieš metus susijungę į vieną kolektyvą, gruodžio 7 d. Marijampolės savivaldybės Tarybos posėdžių salėje iškilmingai paminėjo teismo šimtmetį.

Lietuvos teismų dienos įtvirtinimo tikslas – pagerbti ir priminti visuomenei apie teismus, jų įnašą į valstybės ir visuomenės klestėjimą bei gerovę, taip pat paskatinti teisėjus ir kitus teismų sistemos darbuotojus labiau susitelkti sprendžiant Lietuvos valstybei kylančius naujus iššūkius.

Marijampolės apylinkės teismo organizuotame šimtmečio minėjime dalyvavęs Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda teisėjams linkėjo būti teisingais, sąžiningais, nepasiduoti emocijai. „Tikiu, jog jūs esate mūsų demokratijos garantas. Kaip organizacijai linkiu ištvermės, profesionalumo, o kiekvienam iš jūsų ramybės, kad jūsų šeimos būtų laimingos“.

Mero pavaduotojas Romualdas Makauskas sveikindamas teisėjus ir darbuotojus linkėjo nešti garbingą misiją, pasidžiaugė kad teismų reitingai pakilo, palinkėjo gražių artėjančių švenčių.
Renginyje padėkomis buvo apdovanoti darbščiausi keturių teismų darbuotojai.

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE