8-asis “MKML-Mantinga” sezonas palydėtas triukšmingu garso, šviesų ir šou renginiu

Šį šeštadienį ir sekmadienį Marijampolėje griausmingai prašurmuliavo kulminacinis Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos (“MKML-Mantinga”) kulminacinis renginys – “Krepšinio savaitgalis 2018”. Renginio metu stipriausios lygos komandos surėmė pečius dėl teisės vadintis geriausiais, o šventės dalyvių laukė įspūdinga šou programa.

Finalų dienoje pasirodymus atliko Lietuvos balso finalistas Vytenis Kaluškevičius, Šilutės šokėjos, šokių grupė “Pūkas”, taip pat susirinkę išvydo ir įspūdingą marijampolietės Domantės Tereškevičiūtės prodiusuotą meninį šokio pasirodymą.

Kviečiame Jus susipažinti su svarbiausiais “Krepšinio savaitgalio 2018” akcentais:

“Veteranai” finale užbaigė “Igliaukos” pasaką ir tapo “MKML-Mantinga” čempionais 2018!

“MKML-Mantinga” turi naujus čempionus – jais tapo finale lyg ant sparnų žaidę “Veteranai”, kurie kulminacinėse sezono rungtynėse rezultatu 114:90 palaužė fantastišką žygį pademonstravusią “Igliauką”.  “Veteranai” pirmą kartą istorijoje iškovojo čempionų titulą.

Šiose rungtynėse “Veteranai” sėkmingai susitvarkė su oponentų komandos vedliu Dariumi Gvezdausku, kuris šiose rungtynėse pelnė 20 taškų, kaip palyginimui pusfinalyje surinko net 60 ir pasiekė lygos rezultatyvumo rekordą. 

Itin galingai būsimieji čempionai atrodė jau pirmosiomis finalo minutėmis – pradžia 19:1 tiesiog parbloškė “Igliauką”, kurios neišgelbėjo net ir 2 minutinės pertraukėlės, kurių paprašė Tadas Prajara. “Igliauka” visgi sugebėjo stabilizuoti padėtį ir po pirmojo kėlinio sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų 33:23.

Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolę ir toliau sėkmingai laikė “Veteranai” – jie toliau stabiliai kontroliavo žaidimo eigą. Ketvirtajame kėlinyje “Veteranai” pasiekė rekordinę persvarą – 106:75.  

Tokio deficito “Igliaukai” panaikinti nepavyko ir “Veteranai” aikštelės viduryje pratrūko triumfo emocijomis.

“Veteranai”: A. Kuzminskas 32 D. Senda 25, O. Braždionis 17, J. Davniukas 13. 

“Igliauka”: E. Masaitis 21, D. Gvezdauskas 20, L. Trušas 17.

VETERANAI – IGLIAUKA

A diviziono didysis finalasVETERANAI – IGLIAUKA

Posted by MKML on 2018 m. balandis 29 d.

Osvaldas Braždžionis

Osvaldo mintys po emocingo finalo ir triumfo jame!

Posted by MKML on 2018 m. balandis 29 d.

"Veteranų" žaidėjai įsiveržia į spaudos konferenciją

Spaudos konferencija – kaip ir pridera čempionams!!!!

Posted by MKML on 2018 m. balandis 29 d.

 

Povilas Anelauskas

Čempionų komandos vadovo komentaras!

Posted by MKML on 2018 m. balandis 29 d.

“Perlas” palaužė “Išvien” ir iškovojo “A diviziono” bronzą (VIDEO)

Praėjusių metų čempionai “Perlas” šiais metais ant nugalėtojų pakilos neužlipo, tačiau ir neliko tuščiomis. “A diviziono” mažojo finalo rungtynėse “Perlas” įveikė “Išvien” rezultatu 96:89 ir iškovojo čempionato bronzos medalius.

Visą pirmąjį kėlinį komandos žengė koja kojan ir po pirmojo kėlinio minimaliu skirtumu pirmavo “Perlas” – 25:24.

Antrajame kėlinyje “Išvien” buvo tikslesni ir dėl to ėmė krautis pranašumą, kuris nuolat augo ir prieš didžiąją pertraukę jau siekė 6 taškus 51:45.

Trečiajame kėlinyje komandos vėl gi žaidė lygiai. Lemiame ketvirtyje “Išvien” toliau kontroliavo rungtynių eigą ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti 6 minutes priekyje dar buvo “Išvien” – 79:74. Tačiau būtent tada “Perlas” įjungė čempioniškąjį rėžimą bei surengė spurtą 14:3 ir persvėrė rezultatą 88:82. Artėjant iki rungtynių pabaigos “Perlas” neketino sustoti ir galutinai palaužė “Išvien” bei pasidabino bronzos medaliais.

“Perlas”: E. Černiauskas 27, P. Grigaitis 23, J. Milius 16.

“Išvien”: E. Valiukas 21, P. Gvazdaitis 16, A. Subukonis 15.

"A diviziono" rungtynės dėl III vietos: Perlas – Išvien komentarai

"Perlo" komandos vadovo Roko Šlivinsko ir "Išvien" žaidėjų Andriaus Levano ir Pauliaus Gvazdaičio komentarai po "A diviziono" bronzinių rungtynių!

Posted by MKML on 2018 m. balandis 30 d.

PERLAS – IŠVIEN

A diviziono rungtynės dėl III vietosPERLAS – IŠVIEN

Posted by MKML on 2018 m. balandis 29 d.

Oro karaliaus konkurse antrą kartą iš eilės triumfavo Ernestas Sederevičius, snaiperiu tapo Vytautas Čėsna

“MKML-Mantinga” krepšinio savaitgalio metu buvo išaiškinti ir individualių konkursų nugalėtojai.

“MKML-Mantinga” ORO KARALIUMI 2018 tapo antrą kartą iš eilės triumfavęs Ernestas Sederevičius (“Aikštelė 44-Mantinga”), kuris buvo geriausias tarp 5 dalyvavusių krepšininkų, o finale užtikrintai nugalėjo “Simedvos” atstovą Klaudijų Volskį.

Pirmajame etape dalyviai turėjo atlikti po du dėjimus, o į finalą pateko maksimalų balų skaičių surinkęs Ernestas Sederevičius (50 balai) ir Klaudijus Volskis (47 balai.)

Du geriausi krepšininkai finale atliko po tris pasirodymus, o jo metu Ernestas Sederevičius nepaliko vilčių savo varžovui ir finale surinko triumfavo surinkęs 72 balus, tuo tarpu Volskis surinko tik 47.

“MKML-Mantinga” snaiperio konkurse susikovė 13 taikliausių krepšininkų iš kiekvienos ekipos. Po pirmojo etapo į pusfinalį pateko keturi krepšininkai:

13 taškų – Kasparas Berenis (ŽSM)
14 taškų – Vytautas Čėsna (Perlas)
16 taškų – Mindaugas Kliučnikas (Simedva)
16 taškų – Eimantas Valiukas (Išvien)

Po pusfinalio į didįjį finalą pateko du krepšininkai:

15 taškų – Kasparas Berenis (ŽSM)
23 taškų – Vytautas Čėsna (Perlas)

Finale užtikrintai triumfavo Vytautas Čėsna.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas