10 patarimų idealioms pažinčių svetainės nuotraukoms

Instinktyviai žmonės savo partnerius renkasi vertindami vienas kito išvaizdą. Smegenys akimirksniu įvertina, ar žmogus mums tinka į poras fiziškai, seksualiai, socialiai ir ekonomiškai. Šis procesas vyksta antros pusės ieškant tiek realiame, tiek virtualiuose gyvenimuose, tik pažinčių svetainėse mes turime daugiau nei vieną šansą sužavėti mums patikusį žmogų.

Naršant pažinčių svetainėse smegenys žymiai dažniau sudvejoja ir iš vienos nuotraukos apsispręsti nepavyksta. Tai mums sukuria galimybę per nuotraukų albumą apie save papasakoti daugiau ir galbūt sužavėti antrą pusę, kuri įprastomis sąlygomis būtų pasirinkusi kitą. Gerame albume pagrindinė albumo nuotrauka patraukia dėmesį ir sudomina, o kitos padeda atskleisti geriausias tavo puses.

Daug nuotraukų nebūtinai yra gerai. Tavo nuotraukos turi būti įvairios. Vienoje sėdėk, kitoje stovėk, trečioje šok, ketvirtoje padaryk, ką nors iššaukiančio. Eksperimentuok su apšvietimu, spalvomis, kompozicija. Geriausias sprendimas, paprašyti, kad tave nufotografuotų fotografiją išmanantis žmogus. Tuomet iškart gausi pluoštą skirtingų ir patrauklių nuotraukų.

Daryk tai kas tau patinka. Nuotraukose daryk tai kas tau patinka, tai tau teikia džiaugsmo, o tai matosi ir nuotraukose.

Išeik į lauką. Natūrali šviesa tavo nuotraukai suteiks šilumos ir gyvumo. Be to, nieko nėra blogiau, kaip milijonas nuotraukų viename kambaryje. Parodyk savo potencialiai simpatijai, kad nesėdi vienoje vietoje, turi pomėgių ir mėgsti pajudėti.

Venkite profilio nuotraukų su akiniais nuo saulės ir skrybėlėmis. Žmonės nori matyti tavo akis ir veidą. Jei būtina, naudokite tik vieną iš jų. Profilio lankytojai gali manyti, kad turite ką slėpti. Įsitikinkite, kad kepurė ar saulės akiniai yra naudojami tinkamoje aplinkoje, pvz., paplūdimyje, lauke.

Atsistok ir pajudėk. Visada nuotraukose atrodysi geriau, jei stovėsi ir judėsi. Vaikščiokis, bėgiok, žais ar kopinėk. Tokios nuotraukos sako, kad esi aktyvus ir sveikas žmogus. Tokių nuotraukų savininkai sulaukia itin daug laiškų.

Geriau apsieiti be savo vaikų nuotraukų. Džiugu, kad mylite savo vaikus (tai savaime suprantama ir papildomai įrodinėti nereikia), tačiau užtenka savo anketoje tiesiog nurodyti, kad turite vaikų. Kita vertus, jei turite augintinį, būtinai pasirūpinkite savo pūkuoto draugo nuotrauka.

Būk pozityvas! Kai fotografuojiesi, galvok apie gerus dalykus. Šilti atsiminimai nuspalvins tavo akis ir praskaidrins veidą. Iškart sudominsi priešingą lytį.

Mažiau asmenukių. Pačios savaime jos nėra prastas pasirinkimas, bet kai tavo albume vien tik jos, tai yra labai blogai. Stenkis kelti daugiau nuotraukų, kur tave fotografuoja kas nors kitas. Tokios nuotraukos sako, kad turi draugų ir esi mėgstamas žmogus.

Vienos grupinės nuotraukos – per akis. Turėti daug draugų yra gerai, tačiau priešingą lytį turi sudominti tuo, kas esi tu, o ne tavo draugai.

Fonas. Tušti buteliai, sujauktas kambarys, tualetas, konteineriai, šiukšlės… Venk nuotraukos fono, kuris tavo antrai pusei gali sakyti, kad nesi pats geriausias laimikis. Tinkamas fonas – gražus ir tvarkingas.

 Tavo profilio nuotraukos reikalauja daug dėmesio, jei antros pusės nori ieškoti rimtai. Nuotraukų albumas gali nulemti, ar tavo mėginimai susirasti antrą pusę bus sėkmingi, ar patirs visišką fiasko. Stenkis atskleisti geriausias savo savybes, tačiau nemeluok. Kuo nuoširdžiau save pristatysi, tuo didesnė tikimybė, kad sutiksi tau tinkamą žmogų.

 

jauna pora daro asmenukę prie valgio stalo
Sėkmės pasimatymuose!

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE