A.Mitrulevičius – ryškia persvara nugalėjo P.Isodą

2018 m. kovo 2 d. (penktadienį), vyko kasmetinė LSDP Marijampolės skyriaus ataskaitinė konferencija.

Dalyvauti 2019 metais vyksiančiuose Marijampolės savivaldybės mero rinkimuose iš dviejų kandidatų (P. Isodos ir A. Mitrulevičiaus) stipria persvara LSDP Marijampolės skyriuje išrinktas Skyriaus pirmininkas, Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda. (Informacija buvo pateikta LSDP Marijampolės skyriaus atstovės spaudai A.Pavelčikienės).

„Sūduvos gido“ portale prieš keletą savaičių vykdėme apklausą „Kuris iš keliamų kandidatų būtų geriausias kandidatas į Marijampolės merus?“ Respondentai aktyviai reiškė nuomones, pasirinkdami savo lyderį. Vos tik skyrius paviešino, kas laimėjo (P.Isoda ar A.Mitrulevičius) apklausą baigėme.

Mūsų vykdytos apklausos rezultatai pasirodė kitokie, nei skyriuje vykusiame balsavime. Apklausoje ryškia persvara nugalėjo A.Mitrulevičius.

  1. A. Mitrulevičius surinko 70,44 proc. visų balsavusiųjų balsų
  2. P. Isoda surinko 29,56 proc. visų balsavusiųjų balsų

Yra kaip yra. Kandidatą į merus LSDP Marijampolės skyrius jau pasitvirtino. Kas lemia vieną ar kitą balsavimo rezultatą pasakyti sunku. Kaip jau esame minėję, pasitikėti apklausomis 100 procentų nevertėtų, kad ir kaip ji kokybiškai atlikta. Galutinis rezultatas paaiškės 2019 m.

“Sūduvos gido” informacija 

 

Jums gali patikti
2 Komentarai
  1. Nesupratau sako

    Nesupratau. Tai kas laimėjo?

  2. A sako

    Na reiskia, kad Marijampolieciai dar nesubrendo progresui. Raikia manau sviezio, jauno kraujo, neapraizgytos pazintimis kurios paprastai naudojamos visi zinom kam. As nesuprantu kam eiti 10 zingsniubatgal kai gali sprciai zengti pirmyn. Na, bet mums Kaunieciams jau ramiau, mes pasirinkom.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.