Pirmadienį VšĮ Šakių turizmo ir verslo informacijos centro dalininkų susirinkime oficialiai pasveikinta naujoji įstaigos direktorė Vaida Zimnickienė, nuo birželio 1 dienos pradėjusi eiti įstaigos vadovės pareigas.
Susitikimo metu aptartos darbo sąlygos, pasidalinta lūkesčiais dėl įstaigos veiklos ateities, kalbėta apie naujas galimybes stiprinti turizmo ir verslo iniciatyvas Šakių rajone.
Taip pat diskutuota apie ateities planus, bendradarbiavimo kryptis ir viziją, kaip dar labiau atskleisti mūsų krašto potencialą.
Linkime Vaidai sėkmingos pradžios, įkvėpimo ir prasmingų darbų kuriant dar stipresnį ir matomesnį Šakių kraštą.

