Antanave prie šventinio stalo pakviesti vieniši bendruomenės nariai

Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartina mus prie Didžiųjų Metų švenčių. Šiuo laikotarpiu esame kviečiami atsigręžti į žmogiškąsias vertybes. Advento laikotarpis, tai metas, kai galime padaryti gera tiems, kurie yra vieniši, kuriems reikia tiek nedaug, tik pabūti su jais tą laikotarpį, kuris sujungia mus visus į vieną Dievo šeimą.

Antanavo bendruomenė gruodžio 19 dieną maloniai kvietė prisijungti prie bendro Kūčių popietės stalo tuos, kas yra senyvo amžiaus ar likę vieniši ir šias šventes dažniausiai praleidžia vieni.

Kartais tokiems žmonėms reikia ne tiek stalo gausiai nukloto vaišėmis, kiek žmonių su kuriais gali pasidalinti kalėdaičiu, pasikalbėti, pabūti kartu, jausti, kad jie yra ne vieni, kad kažkam rūpi yra reikalingi. Nors šiemet tokių žmonių susirinko ne itin gausiai, bet kaip sakoma, jei bent vienam žmogui padėsime, padarysime jį laimingesniu, tai jau bus labai daug.

Popietę pradėjom, pasakodami apie kūčių tradicijas ir papročius. Kalėdines dainas susirinkusiems dainavo Moterų vokalinis ansamblis „Vilnis“. Antanavo VDC vaikai, kartu su savo mokytojomis pristatė vaidinimą „Kalėdinė žvaigždelė“, šoko Antanavo mokyklos šokėjai, vadovė mokytoja Aušra. Dovanas vienišiems žmonėms įteikė Antanavo jaunimo klubo „Draugai“ atstovas Jonas Kneizevičius. Šiltus, šventinius palinkėjimus ir pačius gražiausius žodžius išsakė Antanavo seniūną pavaduojantis Jankų seniūnas Jevgenij Kušnarenko. Visiems susirinkusiems seniūnas palinkėjo svarbiausių dalykų gyvenime.

Nuoširdų AČIŪ tariame tiems, kas prisidėjo ir padėjo padaryti šią šventę jaukią, šiltą ir taip reikalingą vienišiems žmonėms.

Antanavo bendruomenės pirmininkė Rasa

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE