Aptartas Vilkaviškio autobusų stoties atnaujinimo projektas

Gegužės 23 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazys Kiaulakis ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas susitiko su UAB „Kautra“ atstovais – įmonės generaliniu direktoriumi Linu Skardžiuku, įmonės filialo Vilkaviškyje vadovu Mariumi Jasaičiu ir Vilkaviškio autobusų stoties projekto autoriumi architektu Gintaru Balčyčiu.

Susitikimo tikslas –  išsiaiškinti, kokioje stadijoje yra Vilkaviškio autobusų stoties atnaujinimo projektas, aptarti darbų atlikimo terminus ir ieškoti sprendimų iškilusioms problemoms spręsti, siekiant kuo efektyvesnio projekto įgyvendinimo. Susitikime taip pat buvo aptarti laikinosios autobusų stoties įrengimo ir eksploatavimo klausimai.

Savivaldybės vadovai išreiškė susirūpinimą, kad yra atsiliekama nuo sutartyje numatytų terminų ir norėjo išsiaiškinti, kokios yra vėlavimo priežastys.

„Kautros“ atstovai informavo, jog stoties atnaujinimo darbų terminai užsitęsė, nes buvo ruošiami du projektai – vienas Vilkaviškio autobusų stoties atnaujinimui, o kitas – teritorijos prie „Lukoil“ degalinės sutvarkymui, tad abu šiuos projektus reikėjo suderinti. Taip pat užsitęsė sprendimai dėl autobusų stoties inžinerinių tinklų įrengimo. Atstovai informavo, jog pasirinktas stoties šildymas dujomis.

Susitikimo pabaigoje „Kautros“ atstovai patikino, jog visi darbai toliau vykdomi pagal planą ir jau rugpjūčio pabaigoje bus matomi realūs stoties atnaujinimo darbai.

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas