Atvirame graikų-romėnų imtynių čempionate džiugino kazlųrūdiečių pasirodymas

Praėjęs savaitgalis vaisingas buvo Kazlų Rūdos sporto centro graikų-romėnų imtynininkams. Kovo 18-ąją, šeštadienį, Suvalkijos sostinėje Marijampolėje vyko atviras jaunučių, jaunių ir jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionatas, kuriame džiuginančių rezultatų pasiekė ir ilgametę trenerio patirtį turinčio Arūno Sereikos treniruojami sportininkai.

Konkurencijos ir atkaklių dvikovų čempionate tikrai netrūko. Tarp varžybų dalyvių buvo ne vienas graikų-romėnų imtynininkas, šios olimpinės sporto šakos nacionaliniuose čempionatuose jau žinojęs, kas yra nugalėtojo ar prizininko pakyla. Marijampolės atvirame čempionate tarp daugiau nei 90 dalyvių buvo ir Vilniaus olimpinio rezervo komanda, taip pat nemenkai pajėgių sportininkų iš Kauno, Tauragės, Marijampolės, Klaipėdos, Šiaulių miesto ir rajono.

Geriausiai šiame čempionate sekėsi jaunučių grupėje Edvinui Ptašinskui. 2003-siais metais gimęs Kazlų Rūdos sporto centro graikų-romėnų imtynininkas svorio kategorijoje iki 58 kg iškovojo pirmąją vietą. Trečiąją vietą šiame čempionate varžydamąsis su oponentais rato sistema iškovojo jo bendraamžis Justas Salvis Staneika. Jau ne vienerius metus graikų-romėnų imtynių paslapčių besimokantis Kazlų Rūdos sportininkas varžėsi svorio kategorijoje iki 63 kg. Prizininku šiose varžybose tapo ir Lukas Morkevičius (1998 m.g.). Jis jaunių grupėje kovėsi su varžovais svorio kategorijoje iki 95 kg. 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE