Buitinių atliekų surinkimu Marijampolės regione rūpinsis „Ecoservice”

Marijampolės mieste ir regione buitinių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas pradeda teikti  ekologinių sprendimų bendrovė „Ecoservice”.

Bendrovė „Ecoservice”, iki šiol teikusi paslaugas Vilkaviškyje ir Kazlų Rūdoje, pradeda dirbti Marijampolėje, Kalvarijoje ir Šakiuose – „Ecoservice” čia bus atsakinga už komunalinių atliekų surinkimą ir išvežimą bei didelių gabaritų atliekų surinkimą iš specialių aikštelių.

„Sėkmingai pasirengėme darbų pradžiai, sužymėjome konteinerius elektroniniais žymekliais ir šią savaitę pradedame teikti paslaugas Marijampolės regione. Būdami vieninteliu buitinių atliekų vežėju  regione ir centralizuotai  tvarkydami atliekas galėsime užtikrinti aukštos kokybės paslaugą”, – sako Lina Brazauskaitė, „Ecoservice” Marijampolės padalinio vadovė.

„Ecoservice” buitinių atliekų išvežimo grafikas didžiajai daliai gyventojų nepasikeis, tad jie jokių nepatogumų nepajus. Tačiau bendrovė ragina gyventojus pasitikrinti grafikus Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro (MAATC) puslapyje: http://www.maatc.lt/atlieku-isvezimo-grafikai/.

Antrinių žaliavų išvežimu Marijampolėje ir Kalvarijoje rūpinsis bendrovė „Marijampolės švara”, o Šakiuose – bendrovė „Ekonovus”. Sąskaitas už atliekų išvežimą, kaip ir iki šiol, gyventojai gaus iš Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro (MAATC).

Jei gyventojams kiltų klausimų dėl atliekų išvežimo, kviečiame skambinti nemokamu telefonu 8 800 54 113.

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas