Buriavimo entuziastai susirungė dėl savivaldybės mero taurės

Rugpjūčio 18–19 dienomis Paežerių ežeras vėl „pražydo“ baltasparnėmis burėmis. Besiilsintieji prie šio ežero net dvi dienas galėjo gėrėtis jachtomis. Regatoms skirtą savaitgalį buriuotojai rinkosi į Vilkaviškio buriuotojų klubo „Švalas“ prieplauką, kur vyko dvi burinių laivų varžybos – šeštadienį įvyko tradicinė, jau 36-oji „Aukso rago“ regata, o sekmadienį buriuotojai pakviesti kovoti dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurės.

Kasmetinę „Aukso rago“ regatą organizuoja ir dėl apdovanojimų kovoja buriavimo entuziastai iš Vilkaviškio bei Marijampolės. Regatos dalyvius ir nugalėtojus pasveikino ir atskirą taurę įsteigęs Savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Šiemet „Aukso rago“ regatoje varžėsi 10 įgulų.

Pirmą vietą ir „Aukso rago“ nugalėtojo taurę iškovojo burlaivio „Evi 2“ ekipažas (vairininkas Eimutis Inkrata), antra vieta atiteko burlaivio „Sirena“ nariams (vairininkas Remigijus Maladauskas), trečia – „Blizt“ ekipai (vairininkas Vilius Tremneris).

Sportinių burlaivių grupėje varžėsi 2 laivai. Pirmą vietą laimėjo Darius Ožalas, antrą – Žydrūnas Naumavičius.

Regatą  Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurei laimėti organizavo Vilkaviškio buriuotojų klubas „Škvalas“, kuris šiemet mini 50 metų įkūrimo jubiliejų ir Vilkaviškio rajono savivaldybė. Norą dalyvauti regatoje pareiškė 9 burlaivius vairuojantys buriuotojai. Regatos nugalėtojai keitėsi nežymiai. Pirmą vietą ir „Mero“ taurę iškovojo burlaivio „Evi 2“ ekipažas (vairininkas Eimutis Inkrata), antra vieta atiteko burlaivio „Blizt“ ekipai (vairininkas Vilius Tremneris), trečia –„Sirena“ nariams (vairininkas Remigijus Maladauskas).

Sportinių burlaivių grupėje, kaip ir pirmąją dieną, varžėsi 2 laivai. Pirmą vietą laimėjo Darius Ožalas, antrą – Žydrūnas Naumavičius.

Savivaldybės meras Algirdas Neiberka sveikindamas sportininkus, palinkėjo toliau sėkmingai skinti pergales varžybose ir garsinti Vilkaviškio miestą, o buriuotojų klubui „Škvalas“ linkėjo ir toliau puoselėti buriavimo tradicijas, skatinti jaunimą domėtis šia sporto šaka.

Savaitgalį Paežerių ežero buriavo ne tik profesionalai, bet ir vaikai. Šeštadienį vykusioje vaikų rungtyje varžėsi net 26 jaunieji buriuotojai.

Visi regatų dalyviai apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Po apdovanojimų įteikimo, visi dalyviai vaišinosi karšta žuviene.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas