D. Vencevičius: „Draugiškoms rungtynėms specialiai nesiruošiame“

Sausio 10 d. pasiruošimą sezonui pradėjusi Donato Vencevičiaus treniruojama Jonavos „Lietava“ baigė antrą treniruočių savaitę, o šį pirmadienį, sausio 23 d., pradės draugiškų rungtynių ciklą.

Praėjusių metų gruodį prie klubo prisijungęs Jonavos ekipos vyr. strategas D. Vencevičius, kalbėdamas apie treniruočių procesą ir pasirengimą artėjančiam antrajam „SMScredit.lt A lygos“ sezonui, pažymėjo, kad šiuo metu vyksta intensyvus darbas aikštelėje, be to, klubas nuolat ieško pastiprinimo.

„Baigiame antrą treniruočių savaitę. Jos metu ne tik dirbame su jau esančiais žaidėjais, bet ir kalbamės su naujais, kviečiame į peržiūrą, išbandome juos – iš tiesų aktyviai dirbame ir renkame naujus komandos narius. Šią savaitę vyko įprastos treniruotės su kamuoliu aikštėje, viską darome per žaidimus, pratimus. Žinoma, žiemos laikotarpiu svarbu ir fizinis pasirengimas. Šią savaitę pradėjome eiti ir į sporto salę, dirbti su treniruokliais. Džiugina, kad vaikinai noriai sportuoja, jų nusiteikimu esu labai patenkintas“, – savo auklėtinius gyrė vyr. treneris D. Vencevičius.

FK_Lietava_01_10 (7) (1)Kitą savaitę Jonavos futbolininkai jau galės pajusti rungtynių skonį, mat nuo pirmadienio įprastą treniruočių procesą papildys draugiškų susitikimų ciklas. Sausio 23 d. „Lietava“ vyks į Marijampolę, kur jėgas pirmą kartą šiais metais pasitikrins su „Sūduvos“ futbolininkais. Kalbėdamas apie artėjančius kontrolinius mačus, D. Vencevičius pažymėjo, kad specialaus pasiruošimo jiems nebus.

„Specialiai draugiškoms rungtynėms nesiruošime. Mes jų per daug nesureikšminame. Šiuo ankstyvu pasirengimo sezonui metu jos nėra itin svarbios, nes treniruočių jos neatstos. Šiuo metu labiausiai koncentruojamės į treniruočių procesą. Tačiau draugiškus susitikimus išnaudosime turimų ir potencialių žaidėjų įvertinimui. Konkrečių užduočių futbolininkams neduosime, ketiname suteikti jiems kūrybinės laisvės, duoti galimybę visam trenerių štabui parodyti save aikštėje ir atskleisti, kaip jie mūsų koncepciją įsivaizduoja. Na, nebent bus smulkių nurodymų, tačiau visą sprendimų laisvę paliksime futbolininkams“, – apie artėjančius kontrolinius mačus pasakojo Jonavos klubo vyr. strategas.

Sausio 23 d. draugiškos rungtynės Marijampolėje su „Sūduva“ prasidės 18.00 val. Kitą savaitę „Lietava“ toliau įprastai treniruosis, o sausio 28 d. žais antrąjį kontrolinį susitikimą su „Kauno Žalgirio“ klubu. Vasario pradžioje klubo lauks akistata su lygos debiutantu Kazlų Rūdos „Šilu“.

fklietava.lt informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.