Dar viena Vilkaviškio rajono mokykla tapo jaukesnė

Dar viena Vilkaviškio rajono mokykla tapo gražesnė ir jaukesnė joje besimokantiems mokiniams! Šiandien Savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir administracijos direktorius Vitas Gavėnas aplankė Pilviškių „Santakos“ gimnaziją, kur kartu su gimnazijos direktore Danute Valiūniene įvertino atliktus darbus ir pasidžiaugė užbaigtu mokyklos grindų remontu.

Ugdymo įstaigoje visose klasėse ir antro bei trečio aukštų koridoriuose buvo pakeistos senos, nusidėvėjusios ir higienos reikalavimų neatitinkančios grindys. Už Savivaldybės įgyvendinto projekto lėšas pirmojo ir antrojo aukšto koridoriuose bei laiptinėse paklotos plytelės, o klasėse – šiuolaikiškas, visus higienos standartus atitinkantis linoleumas.

Direktorė džiaugėsi, kad pakeitus grindis mokykla tapo šviesesnė, kabinetai jaukesni, o mokiniams pagerėjo sąlygos mokytis. Anot direktorės, po atlikto remonto mokykloje net tapo šilčiau. Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, kad dar viena švietimo įstaiga rajone tapo jaukesnė ir artėjančias didžiąsias metų šventes Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokiniai gali pasitikti atnaujintose mokyklos patalpose.

Ketinama ir toliau ieškoti galimybių, kad dar daugiau rajono ugdymo įstaigų būtų atnaujintos.

Ieva Rinkevičiūtė, Vilkaviškio rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.