Darbdaviams skirtas renginys kvietė ir diskutuoti, ir pasidžiaugti partneryste

Lapkričio 23 dieną Marijampolės teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Vilkaviškio skyriuje vyko renginys „Sėkminga partnerystė: nuo idėjos iki rezultato“, skirtas Europos darbdavių dienai paminėti. Renginyje ne tik diskutuota aktualiomis darbdaviams temomis, bet ir padėkota aktyviausiems darbdaviams.

Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė, pasveikinusi visus susirinkusiuosius, pateikė išsamią informaciją apie dabartines Vilkaviškio rajono darbo rinkos pokyčių tendencijas ir pasiūlė padiskutuoti bendrų sprendimų paieškos tema.

Renginio dalyviai buvo pakviesti padiskutuoti apie naujas profesinio mokymo priemones. Diskusijoje dalyvaujant ir darbdaviams, ir profesinio rengimo įstaigų vadovams, kalbėta apie įdarbinimą pagal pameistrystės darbo sutartį, neformaliuoju būdu įgytų kompetencijų vertinimą bei stažuotės reikšmę. Daug susidomėjimo sulaukė pameistrystės mokymo programa – pameistrystė apibrėžiama kaip mokymas, vykdomas darbo vietoje: įmonėje, įstaigoje, organizacijoje, ūkininko ūkyje ar pas laisvąjį mokytoją. Mokymų pameistrystės forma plėtra Lietuvoje gali padidinti profesinio mokymo įstaigų paslaugų poreikį.

Kartu su naujuoju Darbo kodeksu nuo šių metų liepos 1-osios įsigalioja ir naujasis Užimtumo įstatymas. Su Užimtumo įstatymu patvirtintomis naujomis darbo rinkos priemonėmis ir kokias galimybes jos gali suteikti darbdaviams supažindino Marijampolės teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Vilkaviškio skyriaus vyriausioji specialistė Renata Baltūsytė.

Renginyje dalyvavo ir Savivaldybės atstovai. Šįkart vietos valdžią atstovavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, kuri apibendrino informaciją ir pristatė pranešimą apie Vilkaviškio rajono ekonominės veiklos vystymo perspektyvas.

Renginio pabaiga buvo skirta padėkoti darbdaviams už jų bendradarbiavimą, aktyvų dalyvavimą rajono darbo rinkoje, darbo vietų sukūrimą ir naujų darbuotojų įdarbinimą. Padėkomis – simboliniais obuoliais – buvo apdovanoti UAB „Baltijos tekstilė“, UAB „Žemkalnija“, UAB „Gintrėja“, UAB „Art Glacio“, UAB „Triplan LT“ vadovai arba šių įmonių atstovai ir Kybartų vaikų globos namų kolektyvas.

„Už socialinę atsakomybę vystant įmonės plėtrą“ padėka įteikta UAB „Triplan LT “.

„Už pasitikėjimą vystant įmonės plėtrą“ – UAB „Art Glacio “ .

„Už pagalbą jaunimui atrandant  save“  –  UAB „Baltijos Tekstilė“ .

„Už naujos profesinės karjeros šansą“  padėkota Vilkaviškio siuvimo AB „Žemkalnija“ ir Vilkaviškio rajono Kybartų vaikų globos namams.

„Už  ilgametį sėkmingą bendradarbiavimą“ padėka įteikta UAB „Gintrėja“.

Ieva Rinkevičiūtė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Gintarė sako

    Kadangi verslo procesu valdymas yra tikrai nelengvas darbas, puiku jog verslininkai dalinasi savo patirtimi ir vieni kitiems padeda. Pati esu verslo žmogus ir bendradarbiauju su kitais verslininkais, taip vieni kietiems padedame, patariame ir kartu sukuriame socialiai atsakinga aplinka.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.