Dėl tinkamiausių pretendentų į Marijampolės apylinkės teismo pirmininko pareigas

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija (toliau – PTAK) 2017 m. gruodžio 18 d. posėdyje baigė atrankos į būsimo Marijampolės apylinkės teismo pirmininko pareigas vykdymą.

Dalyvauti atrankoje į būsimo Marijampolės apylinkės teismo pirmininko pareigas norą buvo pareiškę trys pretendentai iš kurių PTAK tinkamiausiu pripažino Marijampolės rajono apylinkės teismo pirmininko pavaduotoją Laimondą Noreiką, laikinai einantį teismo pirmininko pareigas.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. Marijampolės apylinkės teismas apims šiuo metu veikiančius  Jurbarko, Marijampolės, Šakių ir Vilkaviškio  rajonų apylinkės teismus.

PTAK savo sprendimus priima įvertinusi pretendentų turimas profesines žinias ir įgūdžius, duomenis apie pretendentų teisinio darbo stažą, kiekybinius ir kokybinius teisinės veiklos rodiklius, mokslinę ir pedagoginę veiklą, viešą informaciją apie pretendentus, juos charakterizuojančius dokumentus, motyvaciją užimti pareigas į kurias pretenduoja bei pokalbio metu pateiktus pretendentų atsakymus į PTAK narių klausimus.

Kurie iš atrankose dalyvavusių ir geriausiai įvertintų kandidatų bus paskirti į konkrečias pareigas, sprendžia Lietuvos Respublikos Prezidentė. Šalies vadovė teisėju gali paskirti bet kurį iš PTAK atrinktų pretendentų, taip pat galimas ir toks variantas, kai nepaskiriamas nė vienas atrinktas pretendentas. Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos vertinimai Prezidentės nesaisto.

Su PTAK išvadomis galite susipažinti čia. 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X