Dėmesio, „Gintaro baldai“ salonas Marijampolėje atsidaro po renovacijos ir atidarymo proga siūlo stulbiniančias nuolaidas!

Tik kovo 1,2,3 dienomis atvykite į „Gintaro baldai“ saloną Marijampolėje nes visiems baldams taikome -25% nuolaidą! Čia taip pat rasite specialių kainų pasiūlymų iki -40% pigiau!

Žiemai išeinant – pavasariui ateinant, atsinaujino ir “Gintaro baldai”.Marijampolėje po renovacijos, visiškai atsinaujinusiame “Gintaro baldai” salone jūsų laukia ne tik naujas interjeras, dar didesnė ekspozicijos salė, bet taip pat ir atsinaujinęs, įvairesnis, spalvingesnis asortimentas.

Užsukę rasite viską ko reikia jaukiems namams susikurti, o jei pritrūks idėjų, jų taip pat rasite daugybę – kaip dekoruoti, įrengti, tobulinti savo namų erdvę. Mėgstantiems modulinius baldus, turime puikių naujienų, galėsite išsirinkti savo svajonių virtuvę ar spintą – spalva, dydis, raštas, viską galite rinktis patys! Daugybė naujų virtuvinių komplektų, tachtų, lovų, čiužinių, bei dar nematyta naujiena – spintos su vaizdu.

Taip pat praplėtėme pigesnių baldų asortimentą. Tai reiškia, kad už nedidelias kainas galite rasti daugybę kokybiškų baldų – spintos, tachtos, lovos, čiužiniai, bei kompiuteriniai stalai už itin geras kainas.

O norintys jau įrengtus namus šiek tiek atnaujinti, ras įvairiausių interjero detalių, minkštasuolių, bei foteliukų. Asortimente rasite tiek modernių, tiek klasikinių, tiek dabar labai populiarių skandinaviško stiliaus akcentų.

Kaip ir sako „Gintaro baldai“ šaukinys „jaukiems namams“, čia rasite viską, ko reikia namus paversti jaukiais – nuo idėjos iki interjero detalių bei namų kvapų. „Gintaro baldai“ asortimente – daugiau nei 14 tūkstančių prekių, skirtų tiek namams, tiek biurams.

Vasario 16 dienos (100- mečio) proga Gintaro baldai savo asortimentą papildė ne tik importuotais baldais iš Lenkijos, Rusijos, Ukrainos, bet ir džiaugiasi pradėję bendradarbiavimą su Lietuvos minkštų baldų gamintojais. Nuo 2018 metų pradžios „Gintaro baldai“ salonuose ieškokite baldų kolekcijos „Pagaminta Lietuvoje“ kuri pažymėta specialiu ženkliuku.

Šauniausia tai, kad asortimentas visuomet kintantis, todėl maloniai kviečiame apsilankyti dažniau! Mus rasite Kauno g. 102, Marijampolėje, I aukšte. Informacija telefonu +370 699 57194 arba el. paštu marijampole@gintarobaldai.lt . „Gintaro baldai“ salonas Marijampolėje darbo dienomis dirba nuo 9-18 val, šeštadieniais – 9-15 val.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.