,,Didžiojoje pavasarinėje Marijampolės mugėje’’: virš 200 prekybininkų ir pramogos

Jau šio mėnesio gale Marijampolėje viskas virs tikra pavasario švente! Kovo 31, dieną prieš Velykas, Marijampolę aplankys ypatinga tradicinė ,,Didžioji pavasarinė mugė’’. Kasmet organizuojamas renginys kaip įprasta užpildys visą Basanavičiaus aikštę, kur miesto svečius ir gyventojus pasitiks virš 200 prekybininkų iš įvairiausių šalies kampelių. Nuo 10 iki 16 valandos vyksiančioje mugėje sutiksime: ūkininkus, sodininkus, tautodailininkus, amatininkus ir kitus įvairiausius gamintojus. Lankytojų lauks pramogos ir organizatorių rengiamos staigmenos.

Nuo lietuviško maisto iki Velykinės atributikos

Įsigyti sodinukų, daigų, sulaukti konsultacijos iš sodininkų ir daržininkų lūpų? Paragauti lietuviškos duonos, pasivaišinti gira? Susitikti su artimu ir pasidžiaugti atgijusia gamta – viskas vienoje vietoje ,,Didžiojoje pavasario mugėje’’! Jono Basanavičiaus aikštėje bus kupina visko: šviežiai rūkytos mėsos, žuvies gaminių, natūralios duonos, kepinių, dekoratyvių augalų, vaismedžių, lauko baldų dirbinių iš medžio, rankų darbo vegetarinių saldumynų, prieskonių, arbatų, medaus džemų, latviškų saldainių, žvakių, keramikos, papuošalų, drabužių ir dar daug visko. Ypatingu laikotarpiu rengiama mugė neapseis ir be Velykinės atributikos.

Mugėje – sodo ir daržo naujienos

Tarp gausos mugininkų specialiai išskirta zona – sodinukams. Kone 20-tyje prekybos vietų bus nestokojama pasirinkimo. Dekoratyviniai lauko augalai, vaismedžiai, vaiskrūmiai, daigai ar sėklos – viską rasite Jono Basanavičiaus aikštėje kovo 31 dieną vyksiančioje ,,Didžiojoje pavasarinėje Marijampolės mugėje’’. Čia pat lankytojai bus mielai konsultuojami jiems kilusiais klausimais, sulauks patarimų kaip puoselėti ir prižiūrėti savo sodus ir daržus bei turės galimybę įsigyti dar neturimų sodinukų.

Renginys nestokos pramogų ir gero laiko

Aną pavasarį iš visos Marijampolės apskrities į pavasario šventę suvažiavę lankytojai džiaugėsi ne tik gausiu apsipirkimu, bet ir pramogomis. Šiemet lankytojai taip bus stebinami: leidus oro sąlygoms mieste stovės batutai, vaikus vilios cukraus vata, o aikšteje kaip visuomet skambės muzika. Pasitikime ir švęskime pavasarį kartu kovo 31 dieną nuo 10 iki 16 valandos! Daugiau informacijos apie renginį festivus.lt arba kontaktiniu telefonu+370 670 42441.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.