Dovanų idėjos: nuo išskirtinių progų iki pasilepinimo akimirkos

Dovanos – tai nuoširdus gestas, kuriuo parodome, ką mums reiškia artimas žmogus. Neretai vien mintis, ką įteikti gimtadienio proga, kaip nustebinti per didžiąsias šventes ar svarbias sukaktis, tampa didžiuliu galvosūkiu. Ką žinoti, kad dovanos ne tik patiktų, bet ir taptų įspūdingomis patirtimis?

Dovanos grožiui

Artimųjų rate visada yra žmogus, kuriam grožio paslaugos yra vienas malonumas. Jei pastebėjote, kad manikiūras, veido valymas ar taliją dailinančios procedūros suteikia joms pasitikėjimo savimi, tai gali būti užuomina, kokios dovanos moterims suteiks džiaugsmo ir padarys įspūdį. Vyrams grožis asocijuojasi su nepriekaištinga šukuosena ir dailiai suformuota barzda. Beje, šį pavasarį itin vyrų pamėgtas manikiūras ir SPA paslaugos taip pat suteiks malonių patirčių ir atgaivins žavesį. 

Dovanos patirtims

Tas vienas šeimos narys, kuris visada įsivelia į avantiūras ir nenurimsta vietoje. Vieną dieną keliauja, kitą – žygiuoja ir užsiima pačiais beprotiškiausiai dalykais. Nors iš pirmo žvilgsnio tokiai asmenybei sunku įtikti, pramogos yra šio žmogaus gyvenimo variklis. Bet kokiai progai tiks dovanų čekis ekstremaliam sportui, tarkim, pasivažinėjimui džipu Lietuvos miškais, kopimui į kalnus arba oro pramogos. Kita vertus, patiems aktyviausiems kartais reikia ir atsikvėpti – sulėtinti tempą lepinantis SPA procedūromis. 

Dovanos prisiminimams 

Nors dažnai norėtųsi skirti daugiau dėmesio ir nuveikti šį tą kartu su šeimos nariais, juos ne ką mažiau nustebins dovanų kuponai malonioms patirtims. Juk tikrai yra veiklų, kurių dar nebandė tėvai. Tarkim, skrydžio oro balionu, savaitgalio dviese sanatorijoje. Restoranai ne ką geresnė dovana visai šeimai. Tai puiki proga sukviesti visą šeimą prie stalo ir padegustuoti naujus skonius.

Geriausia, jei dovanos vaikams suteikia jiems naujų patirčių ir atskleidžia kūrybiškumą. Mažieji nelieka abejingi po edukacinių pamokų ir išsidūkę pramogų parke. Jie taip pat linkę atkartoti suaugusiuosius ir tapti jaunaisiais mokslininkais, keliauti į kosmosą ar net karjerą muzikos industrijoje. 

Dovanos bet kokia proga

Nenuostabu, geriausiai prisimename dovanas, kurios palieka didžiausią įspūdį – galbūt tai siurprizas ar šis tas, ko seniai troškome. Svetainėje Beta.lt paprasta išrinkti dovanas kitiems ar net šiek tiek pasilepinti patiems. Čia didžiausia dovanų įvairovė geriausia kaina. Internetu įsigydami čekį, pasinaudokite patraukliu pasiūlymu su akcija ir mėgaukitės geriausiomis patirtimis pigiau. 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE