Eglė Bulotaitė vėl tapo prizininke

Paluobių  daugiafunkcinio centro sporto komplekse  įvyko  projektinis renginys „Šakių rajono atviros džiudžitso technikos demonstravimo varžybos“. Varžybose dalyvavo Šakių džiudžitso ir kobudo sporto klubo „Ošimas“ sportininkai ir kviestiniai svečiai iš  Jurbarko sporto klubo „Pantera“. Renginio rėmėjas – „Šakių JKSC“.

Remiantis varžybų nuostatais visi renginio dalyviai pagal savo meistriškumą ir amžių buvo suskirstyti į pradedančiųjų ir pažengusiųjų sportininkų grupes. Savo jėgas išbandė 66 sportininkai. Džiugu, kad  atviros projektinės džiudžitso technikos demonstravimo varžybos, kuriose sportininkai suskirstomi pagal atitinkamą meistriškumą,  vis daugiau ir daugiau pritraukia mūsų rajono sportininkų.

Trečiųjų vietų prizininke tapo Eglė Bulotaitė, Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinė. Varžybų čempionai  ir prizininkai  buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.

Klubas „Ošimas“ išugdė daug aukštų rezultatų pasiekusių sportininkų ir kitais  metais planuoja surengti atvirą Lietuvos džiudžitso technikos demonstravimo čempionatą.

Vytautas Smirnovas, kūno kultūros vyresnysis mokytojas, MPRC 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X