„eTwinning” nacionaliniai apdovanojimai ir mokymai 2019

Vilniuje vyko „eTwinning” programos nacionaliniai apdovanojimai bei mokymai 2019. Šis renginys buvo skirtas apdovanoti tiek mokytojus, tiek mokyklas, aktyviausiai įgyvendinančias Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ projektus. Nacionaliniams kokybės ženkleliams gauti šiemet buvo pateikta 313 paraiškų, iš jų teigiamai įvertintos 243 paraiškos. Į renginį buvo pakviesta 170 mokyklų vadovų, mokytojų  ir kitų švietimo darbuotojų.

Iškilmingoje ceremonijoje už puikiai įvykdytus projektus įvertintos ir apdovanotos mūsų rajono pedagogės: Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka” pedagogės metodininkės Lina Blažaitienė ir Daiva Burdulienė bei Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas“ pedagogės metodininkės Rita Bartuškienė, Lina Benekoraitienė, Lina Bakaitienė, ekspertė Edita Setkauskienė.

Konkurse  „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2019“ sėkmė lydėjo pedagogę Editą Setkauskienę. Jos pačios  kurtas projektas „Virtual Story“ atrinktas tarp 9 geriausių Lietuvoje „eTwinning“ mokyklų bendradarbiavimo projektų, kurių pagrindinis prizas – kvietimas į 2 dienų mokinių stovyklą „Ateities pilietis“ Trakų rajone bei dalyvavimas baigiamojoje „eTwinning“ konferencijoje Prancūzijoje.

Sostinėje vyko ne tik apdovanojimų ceremonija, bet ir mokymai. Susirinkusieji išklausė pranešimą „Kūrybingumas ateities mokykloje“, kurį skaitė Kūrybingumo mokyklos atstovai Kristupas Sabolius bei Tomas Ramanauskas. Patyrę eTwinning projektų vykdytojai dalijosi savo gerąja patirtimi ir  supažindino projektų vykdytojus su metodais,  prisidedančiais prie įvairių projektų sėkmės.

Nacionaliniai eTwinning mokymai mums pedagogėms suteikė naujų idėjų bei kūrybinės motyvacijos, kurios prireiks įgyvendinant ateities projektus.

 

Daiva Burdulienė,

Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE