Į Sūduvos regioną žengia BNI – didžiausia ryšių plėtros ir rekomendacijų organizacija pasaulyje

„Jei norite eiti greitai – eikite vieni, jei norite eiti toli – eikite su komanda“, – skelbia BNI Lietuva šūkis. Būtent besiplečiantis socialinis kapitalas, ryšiai ir bendradarbiavimas yra ypač svarbus bet kokiam – tiek stabiliam, tiek vis dar augančiam verslui. BNI Lietuva misija yra padėti patikimam verslui augti, suteikiant papildomą pelningų užsakymų srautą. Na, o tapus organizacijos nariu atsiveria neribotos verslo plėtros galimybės ir įgaunamas konkurencinis pranašumas. Puiki žinia Sūduvos regiono verslininkams – didžiausia ryšių plėtros ir rekomendacijų organizacija pasaulyje BNI žengia ir į šį regioną.

Prieš keletą dienų į Sūduvos sostinę Marijampolę atvyko BNI Centro ir vakarų regiono direktorius Mindaugas

BNI Sūduva Povilas Isoda Edmundas Bulotas Mindaugas Daraškevičius
Edmundas Bulotas ir Mindaugas Daraškevičius © Sūduvos gidas

Daraškevičius kartu su besikuriančio pirmojo Sūduvos regione BNI klubo konsultantu-direktoriumi Edmundu Bulotu ir keletu pirmųjų narių. Marijampolėje jie buvo pakviesti į miesto savivaldybę, kur susitiko su meru Povilu Isoda. Miesto vadovas, nors pripažino iki tol apie BNI buvo girdėjęs ne per daugiausiai, aktyviai domėjosi organizacija, jos veiklos principais ir pažadėjo padėti kuo galėdamas.

BNI Lietuvoje aktyviai veikia jau 7-erius metus ir vienija 25-iuose skyriuose susibūrusius daugiau nei 1000 verslų. Siekdama suvienyti kuo daugiau Lietuvoje veikiančių verslų, BNI organizacija veikia ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet apjungia ir augančius regionus. „Džiugu, jog augant Sūduvos regionui, auga ir vietiniai verslai. Tad norime prisidėti prie vietinių verslų dar didesnio augimo skatinant tarpusavio bendradarbiavimą ir sinergijų paiešką“, – pasakoja M. Daraškevičius. Marijampolėje veiksiantis skyrius, prie kurio šiuo metu jau yra prisijungę 13 verslų, apims visą Sūduvos regioną, todėl kviečia jungtis savo verslo plėtra suinteresuotus verslininkus ne tik iš Marijampolės, bet ir Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Šakių, Kalvarijos.

„Jau porą mėnesių mes intensyviai renkame BNI Sūduva klubiečius, kurių šiuo metu turime 13. Mūsų tikslas – spalio mėnesį tapti visu pajėgumu veikiančiu klubu“, – Marijampolės miesto merui pasakojo M. Daraškevičius. Jis sakė, kad siekis šiame regione suburti 35 ir daugiau patikimų rekomendacijų partnerių, kurie būtų suinteresuoti augindami savo verslą tuo pačiu padėti augti ir kitiems.

BNI Sūduva
Meras Povilas Isoda © Sūduvos gidas

Savo ruožtu meras P. Isoda patikino svečius, kad stengsis prisidėti prie klubo steigimo ir Marijampolės verslams paskleis žinią apie į Sūduvą atkeliaujantį BNI. „Kaip savivalda mes bendraujame ir bendradarbiaujame su vietiniais verslininkais.

Daug jų čia – miesto patriotai, todėl stengiasi prisidėti auginant miestą. – sakė meras. – Todėl, jeigu tik su BNI klubo pagalba auginsime ir Marijampolę – prisidėsiu kaip galėsiu“.

Visame pasaulyje BNI vienija 271 700 verslų iš 70-ies šalių. Organizacija užgimė Jungtinėse Amerikos Valstijose prieš 35-erius metus ir atvėrė duris verslininkams bendradarbiauti, kokybiškų rekomendacijų principu generuoti pajamas ir stabiliai augti.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas logotipas

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE