Igliaukos bendruomenės „Matutiečiai“ projektas ‚Pasidalinkime džiaugsmo tarbelę“

Igliaukos bendruomenė „Matutiečiai“ sėkmingai įgyvendino projektą ‚Pasidalinkime džiaugsmo tarbelę“, kurio tikslas – lankant vienišus, našlius, senyvo amžiaus Igliaukos bendruomenės gyventojus, daugiavaikes šeimas sužinoti jų kasdienius rūpesčius ir buities problemas, skatinti  bendravimą dalyvaujant kultūriniuose renginiuose. Uždaviniai: kalėdiniu lauknešėliu pabandyti pradžiuginti  žmones, socialinio dėmesio stokojantiems vaikams parodyti dėmesį, džiaugtis jų pasiekimais, o išvyka į Kauno muzikinio teatro spektaklį padovanoti atmintiną šventę  vyresnio amžiaus žmonėms.

Lapkričio mėn. 23 d. dvidešimčiai igliaukiečių padovanojome  išvyką į Kauno muzikinio teatro spektaklį „Grafas Montekristas“. Spektaklis vyko tarsi vienu kvėptelėjimu, nes pagrindiniai veikėjai Jeronimas Milius, Karina Skambinė užbūrė savo atlikimu, persipynė  tragiškos, o kartkartėm ir komiškos spektaklio situacijos. Įspūdį sustiprino  taikomos šiuolaikinės moderniosios technologijos. Sužavėjo ne tik profesionalus aktorių vaidinimas, gražūs kostiumai, dekoracijos, bet ir Kauno muzikinio teatro interjeras, bei šventiškai papuoštas teatro sodelis.

Gruodžio mėn. 13 d. įvyko antras matutiečių projekto ‚Pasidalinkime džiaugsmo tarbelę“ etapas. Tadas Prajara, Lolita Samuoienė, Ona Akelaitienė, Karolis Guzevičius, Deimantė Karkauskaitė, Ilona Prajarienė Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijoje apdovanojo po vieną geriausiai besimokantį moksleivį iš kiekvienos klasės. Jie gavo po kuprinę su Lietuvos respublikos herbu – Vytimi, o 13 geriausiųjų  sportininkų –  futbolo kamuolius.

Gruodžio mėn. 16 ir 23 d.  džiaugsmo tarbele  su igliaukiečiais dalinosi  Ona Akelaitienė, Vytenis Antanavičius, Edita Kavaliauskaitė, Deimantė Karkauskaitė, Tadas Prajara, Ilona Prajarienė.

Projektą įgyvendinome, nes   gavome  1477 eurų finansinę paramą  iš 2017 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“    skirtų lėšų  biudžeto.

Galima pasidžiaugti, kad jaunas, energingas bendruomenės pirmininkas Tadas Prajara sutelkė savanorius projekto įgyvendinimui.  Susitikimų metu jautėsi, kad simbolinis projekto pavadinimas „Pasidalinkime džiaugsmo tarbelę“  pasiteisino su kaupu, nes ne tik suteikėme grupei igliaukiečių  džiaugsmo liūdniausiu metų laiku, bet ir mums, įgyvendinantiems projektą, buvo labai malonu drauge džiaugtis.

Parengė Ilona Prarajienė 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X