Iniciatyva su močiutėmis įvertinta futbolo apdovanojimuose

Lietuvos futbolo sezono apdovanojimų šventėje tarp gausaus būrio geriausių futbolininkų ir futbolininkų pasirodė ir… močiutės.

Metų masinio futbolo iniciatyva išrinkta iš Marijampolės regiono kilusio pedagogo Martyno Karpavičiaus suorganizuotas renginys „Močiutės už futbolą“.

Prizą iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovų rankų lapkričio 28-ąją iškilmingoje ceremonijoje „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje atsiemė pačios močiutės, aktyvios žaidėjos: marijampolietė Danutė Stankevičienė, Jolanta Puskunigienė iš Keturvalakių ir Lina Puskunigienė iš Balsupių.

Idėja surengti tokio pobūdžio turnyrą Martynui kilo vieno renginio metu, kuriame vaikai žaidė futbolą kartu su savo močiutėmis, o ypač teigiamomis emocijomis spinduliavo būtent močiutės. Tad M. Karpavičius ilgai negalvojęs ir suorganizavo renginį tik močiutėms.

Įdomu tai, jog nė viena iš močiučių nėra žaidusi futbolo savo sportinės karjeros pradžioje. Šis azartiškas renginys vyko tik Sūduvos krašte, tačiau tokia naujovė buvo itin populiari ir socialiniuose tinkluose sulaukė tūkstančių peržiūrų. Todėl pasigirdo kalbų, jog ši iniciatyva ateityje galėtų pavirsti netgi į močiučių Lietuvos čempionatą.

Lietuvos futbolo federacijos inf.

Nuotraukos – S. Čirbos ir E. Žaldario /LFF.lt)

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.