Iš varžybų grįžo su medaliais

Savaitgalį, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje, vyko tarptautinis, atviras Šakių rajono moksleivių dziudo čempionatas, kurį organizavo Šakių JKSC kartu su Šakių sporto klubu „Audra“. Čempionate dalyvavo 324 sportininkai iš 23 Lietuvos miestų ir svečiai iš Ukrainos.

Sveikinimo žodžius sportininkams ir žiūrovams tarė gausus būrys atvykusių garbingų svečių. Gražių kovų sportininkams linkėjo l. e. mero pareigas Juozas Puodžiukaitis, LR Seimo narys, sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis  Smirnovas, Lietuvos dziudo federacijos prezidentas Vigmantas Sinkevičius, Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius, Šakių JKSC direktorės pavaduotoja Rimutė Mozūraitienė.

Šakių JKSC ir sporto klubo „Audra“ komanda šiame čempionate iškovojo 6 medalius.

Geriausiai čempionate pasirodė Kajus Bogovičius (55 kg) ir (Linas Sniečkus (virš 90 kg), iškovoję čempiono vardus. Nedaug iki pirmosios vietos pritrūko, antrąją vietą iškovojusiai Karolinai Saukaitytei  (44 kg).  Trečiąsias vietas savo svorio kategorijose, iškovojo Modestas Kluonius (42 kg), Donatas Klimovas (66 kg) ir Aronas Klimašauskas (73 kg).

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o varžybų nugalėtojams buvo įteiktos ir taurės.

Varžybų organizatorių vardu,  labai dėkojame VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stočiai už medicininę pagalbą varžybų metu.

Kovo 18 d. Vilniuje, vyko Lietuvos atviros grappling imtynių taurės pirmenybės, kurias organizavo Lietuvos graplingo federacija kartu su Vilniaus sporto klubu „Arėjas“. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 150 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir Lenkijos.

Varžybose dalyvavo ir sporto klubo „Audra“ sportininkai. Geriausiai sekėsi čempiono vardą iškovojusiems Aronui Klimašauskui (72 kg) ir Mariui Juočiūnui (virš 72 kg). Antrąsias vietas iškovojo Ignas Žekonis (52 kg), Modestas Merkevičius (64 kg) ir Donatas Klimovas (68 kg). Bronzos medalį iškovojo Augis Povilaitis (64 kg).

Klube „Audra“ laukiami visi, kurie nori sportuoti ir aktyviai leisti savo laisvalaikį.

Taip pat dėkojame visiems pervedusiems praeitais metais 2 %  pajamų mokesčio mūsų klubui. Tikimės Jūsų paramos ir šiais metais.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE