Išmanusis Marijampolės kompiuterininkų mokyklos renginys UŽPROGRAMUOKIME SAVO ATEITĮ

Birželio 13 d., Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla organizavimo daug jaunimo ir šeimų pritraukusį renginį „Užprogramuokime savo ateitį“. Tai pirmasis toks renginys Marijampolėje.

Virtualus skrydis su parasparniu, čiuožimas nuo kalno, įvairiausiais raštais siuvinėjanti siuvimo mašina, robotai, elektroniniai dviračiai ir riedžiai bei grafinio dizaino subtilybės domino jaunuosius renginio dalyvius. O jei bežiūrint kilo abejonė, ar patiems tai įmanoma įgyvendinti – čia pat buvo galima išgirsti sėkmės istorijų, kurios įtikino, kad programavimas siūlo neaprėpiamas galimybes atveriančias kelius į savąjį karjeros kelią.

Dalyvių azartą kurstė teksto rinkimo klaviatūra, programavimo žinių tikrinimo ar iš detalių sukonstruotų „tarakonų“ varžybos. Jaunųjų kompiuterininkų tėveliai išgirdo naudingų patarimų apie skaitmeninių įgūdžių naudą būsimai vaikų sėkmingai karjerai ir darbo rinkos prognozes ateityje.

Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokyklos mokiniai pristatė savo originalius baigiamuosius darbus, kurie buvo vertinami ir atrenkami apdovanojimams. Be galo žavu matyti tokius gabius, energija ir žingeidumu trykštančius būsimuosius savosios sėkmės istorijos rašytojus.

Marijampolės sav. informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas