Išrinktos Kolegijos ir Akademinė tarybos

Vakar Marijampolės kolegijoje vyko Kolegijos tarybos bei Akademinės tarybos narių rinkimai. Rinkimai vyko sklandžiai, nors ir prireikė keleto pakartotinių balsavimų.

Akademinės tarybos narių rinkimų rezultatai:

 • Į Marijampolės kolegijos Akademinės tarybos nario, atstovaujančio fakultetų tarybų pirmininkus, vietą išrinkta Virginija Giliuvienė.
 • Į Marijampolės kolegijos Akademinės tarybos narių, atstovaujančių Edukologijos ir socialinio darbo fakultetą, vietas išrinkti: Romualda Kasiliauskienė, Gintautas Žimaila, Arūnas Žukauskas.
 • Į Marijampolės kolegijos Akademinės tarybos narių, atstovaujančių Verslo ir technologijų fakultetą, vietas išrinkti: Daiva Kalvaitienė, Kristina Miškinienė, Rimvydas Šoblinskas.
 • NUTARTA. Kreiptis į kitas mokslo ir studijų institucijas dėl delegavimo į Marijampolės kolegijos Akademinės tarybos narius šiuos atstovus:

  1.       Vytenį Jankauską BALSAVO: „už“ – 50

  2.      Kęstutį Žemaitį BALSAVO: „už“ – 58

  3.      Bernardą Vaznonį  BALSAVO: „už“ – 34

Marijampolės kolegijos tarybos narių rinkimų rezultatai:

 • Į Marijampolės kolegijos tarybos nario – socialinių mokslų, verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupių ar atitinkamų dėstomųjų dalykų atstovo vietą išrinktas Vladas Beržanskis.
 • Į Marijampolės kolegijos tarybos nario – humanitarinių mokslų, teisės studijų krypčių grupių ar atitinkamų dėstomųjų dalykų atstovo vietą išrinktas Rimas Bradūnas.
 • Į Marijampolės kolegijos tarybos nario – ugdymo mokslų, sporto, sveikatos mokslų studijų krypčių grupių ar atitinkamų dėstomųjų dalykų atstovo vietą išrinkta Alė Murauskienė.
 • Į Marijampolės kolegijos tarybos nario – inžinerijos mokslų, technologijos mokslų, žemės ūkio mokslų, fizinių mokslų, matematikos mokslų, informatikos mokslų studijų krypčių grupių ar atitinkamų dėstomųjų dalykų, dėstytojo darbo kolegijoje nedirbančių administracijos darbuotojų ir kitų darbuotojų atstovo vietą išrinktas Kęstutis Traškevičius.

Marijampolės kolegijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X