Italijos grožio suvokimas: Venecijos grožio imperija kuria tikrą moteriškumą, kupiną svaiginančios prabangos bei natūralumo

Grožio supratimas, turintis meno prigimties, yra viena iš ilgiausiai išliekančių ir prieštaringų temų Vakarų filosofijoje. Grožis tradiciškai yra priskirtas prie pagrindinių vertybių: gerumo, tiesos ir teisingumo. Italijos mada visuomet išlieka elegantiška,kūrybiška, praktiška ir kas svarbiausia, šiai dienai prieinama visiems.

Kaip grožį bei natūralumą supranta ir kuria vienos didžiausių Italijoje grožio imperijos KRIPA VENEZIA & ORGANIC PURE CARE, buvo galima pamatyti rugsėjo 10 – 12 dienomis Venecijoje vykusiame Gala renginyje “Ok Experience 2017”, kuriame dalyvavoiš įvairių pasaulio šalių, Italijos, Amerikos, Šveicarijos, Australijos, Prancūzijos bei kitų, susirinkę grožio kompanijų vadovai. Grožio imperijos KRIPA VENEZIA & ORGANIC PURE CARE GALA renginys vyko istorinėje Fiesso D’Articco vietovėje, kupinoje stilingo grožio ir prabangos, kur Italijos mados ir grožio kūrėjai pristatė visiškai naujas makiažo bei plaukų priežiūros kosmetikos produktų linijas, kurios suderina revoliucinės technologijos procesus ir kruopščiai atrinktus augalinius komponentus, naudojamus tiksliai parinktomis efektyviausiomis dozėmis.Pasak Italijos kompanijos įkūrėjų, grožio etika yra daugiau negu vien tik idėja.

Natūralumas, gaunamas naudojant tik organinius produktus, Italijoje yra inovatyvus projektas, gimęs iš absoliučiai naujos grožio koncepcijos. Ši visiškai kitokia, labai moderni grožio suvokimo tendencija yra tikras proveržis mados ir grožio rinkoje.  Šiandieną rinkoje galime rasti begalę kompanijų, siūlančių produktus, kuriuose yra aukštas sintetinių, odą žalojančių  sudedamųjų dalių kiekis.Šitoks sprendimas daugiausiai yra padiktuotas ekonominių priežasčių. Italijos grožio laboratorija„Kripa Venezia“ nutiesė tiltą, sujungdama natūralumą ir efektyvumą.

Šiandien Italijos kompanijos vadovaujasi šiais kriterijais, kuriančiaisnatūralų, stilingą moteriškumą:

NEPRIEKAIŠTINGAS POVEIKIS. Visų pirma moterys tikisi, kad sukurtas grožis bus nepriekaištingas ir veiksmingas. Tai – pagrindinis kriterijus, ir niekas nenori čia daryti kompromiso.
NATŪRALUMAS. Italijos moterų nuomone, naudojamos priemonės turi būti naudingos sveikatai ir draugiškos odai.
ODOS PUOSELĖJIMAS. Jei yra kuriamos odos priežiūros priemonės, kuriama produkcija turi turėti išskirtines atstatančias bei regeneruojančias funkcijas. Taip pat svarbu turėtų būti kokybės ir kiekybės santykis.
DĖMESYS KIEKVIENAI DETALEI. Kuriant grožį labai svarbu rafinuotumas bei liukso klasės dizainas, kuris gali būti minimalus, bet būtinai stilingas“.

Grožio klinikos MEGAMI įkūrėja Diana Bekasėnė pasakoja,  kad būtent šitie keturi kriterijai – poveikis, natūralumas, odos puoselėjimas ir stilingas dizainas – padarė „Kripa Venezia“ novatorišku ir labai mėgiamu brendu ne tik Italijoje, bet ir visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.

Italijos grožio imperijos dėmesio centre nėra vien tik grožis, tai – revoliucinio projekto sintezė.

Viena didžiausių Italijoje grožio kompanijų „Kripa Venezia“ kuria natūralią ir nepriekaištingą išvaizdą. Dekoratyvinės kosmetikos produktuose kompanija naudoja tik organinius, 99 %natūralios kilmės ingridientus, nes pagarba Jūsų odaiir visiems, kas Jus supa yra svarbiausia!

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X