J. Totoraičio progimnazija baigta pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims

J. Totoraičio progimnazija baigta pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims – savo socialinio tinklo paskyroje skelbia Marijampolės vicemeras Povilas Isoda.

Šioje progimnazijoje jau anksčiau buvo pastatytas liftas, bet buvo likęs vienas korpusas, kuris buvo neįveikiamas judėjimo negalią turintiems asmenims. Pagaliau, po kelis kartus organizuotų pirkimų, pavyko įrengti keltuvą ir šiuo metu jau visoje progimnazijoje sudarytos sąlygos judėti visiems mokiniams.

“Šiuo metu Marijampolėje turime pradinę mokyklą, kurioje mokosi judėjimo negalią turintys asmenys, dabar pritaikyta progimnazija, artimiausiuose planuose viena iš gimnazijų, kad Marijampolėje judėjimą negalią turintys vaikai galėtų vidurinį išsilavinimą įgyti mokykloje, o ne namuose. Tikiu, kad ateityje visos įstaigos taps pritaikytos, bet kol kas darome nuoseklius žingsnius dėl mūsų mažiausiųjų, kur šiuo metu yra poreikis. Šis pritaikymas aktualu ne tik vaikams, bet atsiranda galimybė ir neįgaliems mokytojams dirbti tokioje mokykloje, taip pat tėvams patogiai dalyvauti mokyklų bendruomenės gyvenime”, – rašo P. Isoda.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE