Jaunieji šauliai ,,Šaudymo varžybose – 2015“

Lazdijų rajono Šventežerio mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai (toliau JŠ) 2015 m. rugsėjo 26 d. dalyvavo ,,Šaudymo varžybose – 2015“.  Varžybos vyko Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono karinėje šaudykloje Alytuje. Šios varžybos skiriamos 2015 – 2016 mokslo metų atidarymui. Varžybų tikslai: populiarinti Lietuvos šaulių sąjungą, šaudymo sportą šaulių ir jaunųjų šaulių tarpe, stiprinti ryšius tarp rinktinės JŠ būrelių narių, išaiškinti ir apdovanoti taikliausią 2015 m. šaulių rinktinės JŠ komandą, taikliausius rinktinės šaulius. Šaudymo varžybas organizavo ir pravedė LŠS karininko A. Juozapavičiaus Alytaus šaulių 1 – oji rinktinė.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir Šventežerio mokyklos JŠ būrelius atstovavo po dvi komandas, po penkis narius (komandoje 2 mergaitės, 2 berniukai ir 1 suaugęs). Šaudoma gulint be atramos 25 metrų atstumu į stacionarų ,,krūtinės“ taikinį mažo kalibro (MK) šautuvu. Bandomajam šaudymui skiriami 3 šūviai per 2 minutes, o įskaitiniam šaudymui – 5 šūviai per 4 minutes.

Varžybose dalyvavo 30 Alytaus apskrities JŠ komandų. Geriausiai varžybose sekėsi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komandai (Akvilė Apanavičiūtė 4gc, Gabija Miklušytė 1gd, Andrius Jančiukas 4ga, Ignas Simanynas 1ga), kuri šaudė taikliausiai, surinko daugiausia taškų ir tapo ,,Šaudymo varžybų – 2015“ nugalėtoja. Varžybų organizatoriai nugalėtojus apdovanojo pirmo laipsnio diplomais, aukso medaliais ir pirmos vietos taure. Malonu, kad su gimnazijos JŠ vyko į varžybas, dalyvavo jose, prisidėjo prie pergalės patirtimi, patarimais kitiems šaudymo varžybų dalyviams JŠ Igno ir Karolio Simanynų tėtis Aidas Simanynas. Kitoms komandoms sekėsi kukliau, prizinių vietų nelaimėjo, bet pralaimėjusių taip pat nebuvo. Visi varžybų dalyviai įgijo patirties ne tik šaudant ir geriau įvaldant MK ginklą, bet ir gerai praleido laiką, susipažino su naujais kolegomis JŠ iš kitų Alytaus apskrities ugdymo įstaigų, pasidalijo įspūdžiais apie praėjusias atostogas, JŠ vasaros stovyklas, žygius, sporto žaidynes, vykusias ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

JŠ vadovas Kęstutis Pileckas

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE