Jaunųjų menininkų darbų paroda bibliotekoje

Rugpjūčio 8 d. Multicentro ekspozicijų erdvėje atidaryta paroda ,,Kūrybinė stovykla – 5 dienos su menu“.

Tai jau trečius metus iš eilės Meno ir edukacijos centro organizuojamos stovyklos ,,5 dienos su menu“ rezultatas. Kūrybingus 8-18 metų vaikus ši stovykla kviečia praleisti 5 dienas gamtoje bendraujant, išmėginant įdomias kūrybos technologijas – kiną, grafiką, asambliažą, karikatūrą, tapybą. Tad šioje parodoje ir eksponuojami jaunųjų menininkų darbai, kuriuos jie sukūrė stovykloje.

Stovyklos bei parodos iniciatorės – pedagogė ir menininkė Virginija Armanavičienė ir menotyrininkė  Jurga Minčinauskienė – džiaugėsi, kad stovyka sutraukia nemažą būrį vaikų ir jaunimo iš Marijampolės, Vilkaviškio, Šunskų, Kybartų, Šiaulių ir Vilniaus. Vaikams užsiėmimus praveda profesionalūs menininkai grafikė Lida Dubauskienė, keramikė Violeta Bakšenskienė, dailės pedagogai Ingrida ir Arūnas Vaitkai, režisierė ,,stalo teatro“ įkūrėja Saulė Degutytė ir kt.

Šioje parodoje lankytojas ras įvairių meno raiškų nuo monotipijos, grotažo, tapybos iki keramikos. Kaip teigia menotyrininkė Jurga Minčinauskienė didžioji stovyklos vertybė, kad vaikai patiria tikrą kūrybos džiaugsmą, tikrą išsilaisvinimą, įgyja žinių apie įvairias meno technikas, bei praktinės patirties. Vaikų sukurti darbai spinduliuoja vaikiškumą, nerūpestingumą, laisvę, fantaziją.

Parodą Multicentro ekspozicijų erdvėje galite aplankyti iki vasaros pabaigos. Keramikos darbus rasite Vaikų edukacijos ir laisvalaikio centre. Kviečiame apsilankyti.

Daiva Bepirštienė 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X