Jaunųjų policininkų mokyklėlė Vilkaviškyje

„Jaunųjų policininkų mokyklėlė“ – tai bendras pilietiškumą skatinančios ir savanoriškais pagrindais veikiančios asociacijos „Novi Homines“ ir Policijos projektas, Lietuvoje pirmą kartą startavęs 2014 metais, skirtas 14-18 metų moksleiviams, gimnazistams, besidomintiems karjeros galimybėmis ir norintiems iš arčiau susipažinti su policijos, teismų, prokuratūros ir kitų teisėsaugos institucijų veikla.

Projektu „Jaunųjų policininkų mokyklėlė“ siekiama skatinti paauglius dalyvauti papildomo užimtumo veikloje, ugdyti pilietinį sąmoningumą, teisinę sąmonę ir atsakomybę, taip pat organizuojami užsiėmimai, kurių metu bus suteiktos žinios apie teisėtvarką, teisėsaugą, pagrindinius įstatymus. Bus organizuojamos ekskursijos į statutines įstaigas.

Ši mokyklėlė moksleiviams suteiks galimybę dalyvauti karjeros orientavimo mokymuose, pamatyti, kaip dirba policijos pareigūnai bei susipažinti su kitų teisėsaugos institucijų vykdoma veikla bei ten dirbančiais darbuotojais.

Ši mokyklėlė Vilkaviškyje savo veiklą vykdo jau treti metai iš eilės. Užsiėmimai, prasidėję 2018 m. sausio 4 d. tęsis iki 2018 m. gegužės 30 d. Jie vyks vieną kartą per savaitę 15.30-16.30 val. (mokslas nemokamas) Vilkaviškio rajono policijos komisariate (Vilkaviškis, Vytauto g. 6).

JPM dalyviai privalės laikyti įgytų žinių patikrinimo testą, o baigusiems šią pilietiškumo programą bus išduoti diplomai apie dalyvavimą šiame projekte.

Tikimasi, kad „Jaunųjų policininkų mokyklėlė“ suformuos teigiamą moksleivių požiūrį į teisėsaugos institucijas, jaunieji visuomenės nariai bus paskatinti įsijungti į aktyvią prevencinę veiklą, laiku užkirsti kelią nusikaltimams, na, o ateityje tapti teisėsaugos pareigūnais.

Norintieji lankyti „Jaunųjų policininkų mokyklėlę“, apie jos veiklą gali sužinoti paskambinę šios mokyklėlės kuratorei V. Grybauskienei tel. (8 700) 63 423 ar 8 656 58 354.

 

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.