JAV, Europos ir Kinijos žiūrovus sužavėjęs spektaklis šeimai sveikins kultūros sostinę – Marijampolę

Marijampolei perimant Lietuvos kultūros sostinės titulą iš Klaipėdos, šiame mieste įsikūręs šokio teatras „PADI DAPI Fish“ kvies švęsti prasidedančius kultūros metus.

Sausio 20 d. didžiojo „Marijampolė – Lietuvos kultūros sostinė 2018“ atidarymo metu susirinkusieji galės stebėti šviečiančių „smilgininkų“ pasirodymą, o sausio 21 d. teatras pristatys „Auksiniam scenos kryžiui“ nominuotą šokio spektaklį šeimai „Baltoji lopšinė“.

Spektaklyje sutiksite keturis veikėjus: mažąjį Zuikutį (aktyvų, kartais nenuoramą, bet labai jautrų ir nuoširdų sutvėrimą), močiutę Karvę (jaukią, mylinčią ir labai rūpestingą globėją), kaimyną Antį (aktyvų, teisingą ir viską geriausiai išmanantį patarėją) ir mamą Zuikę, su kuria susitikimas mažajam Zuikučiui įmanomas tik sapnų ar vaizduotės pagalba.

Kaip paaiškinti vaikui, kad nepaisant to, jog tėveliai dėl svarbių priežasčių priversti nuolat leisti ilgas valandas darbe ar net išvykti iš gimtosios šalies, jie visada šalia savo mintimis ir jausmais, mylintys ir besirūpinantys.

„Baltoji lopšinė“ – aktyviausiai užsienyje gastroliuojantis „PADI DAPI Fish“ spektaklis, jau spėjęs sužavėti publiką ne tik Europoje, bet ir JAV bei Kinijoje. Universali tėvų – vaikų santykių tema, artimi ir atpažįstami kiekvienam choreografės Agnijos Šeiko ir šokėjų sukurti veikėjų charakteriai ir „Auksiniam scenos kryžiui“ nominuoto Artūro Šimonio kurti kostiumai abejingų nepaliks. Po spektaklio žiūrovų laukia staigmena nuotaikingos – kūrybinės dirbtuvės su spektaklio veikėjais.

Spektaklis bus rodomas sausio 21 d., 15 val. Marijampolės dramos teatre.

Bilietus galite įsigyti internetu.lt ir Marijampolės teatro kasoje.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/135830547211973/

Teatras „PADI DAPI Fish“ informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.