Kaip gauti leidimą prekiauti (teikti paslaugas) Marijampolės savivaldybės viešosiose vietose?

Artėjant šiltajam metų sezonui vėl aktualus prekybos ar paslaugų teikimo miesto erdvėse klausimas. Ką reikėtų daryti norint gauti leidimą pasistatyti laikinąjį prekybos paviljoną, specialią transporto priemonę ar nesudėtingų konstrukcijų atrakcioną, įsirengti lauko kavinę?

 

Fizinis ar juridinis asmuo, norintis prekiauti ar teikti paslaugas Marijampolės savivaldybės viešosiose vietose, turi gauti Marijampolės savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus leidimą. Nuo šių metų pradžios leidimas prekiauti ar teikti paslaugas išduodamas tik prieš tai gavus Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus pritarimą. Tam reikia parengti laikinųjų prekybos įrenginių, kioskų, paviljonų, prekybai įrengtų specializuotų transporto priemonių, lauko kavinių supaprastintus statinio projektus ir suderinti juos su savivaldybės vyriausiuoju architektu.

Eksploatuojant statinį, būtina nepamiršti, kad visą naudojimo laikotarpį jis privalo būti geros būklės, turėti leidimą išorinei reklamai. Atkreipiame dėmesį, kad baigiantis pritarimo laikinam nesudėtingam statiniui ir leidimo prekybai (paslaugų teikimui) terminui, bet ne vėliau kaip likus vienam mėnesiui iki jo pabaigos, savininkas turi kreiptis į Savivaldybės administraciją dėl termino pratęsimo.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE