Kaip įsigyti kokybišką bei asmeninius poreikius atitinkantį granulinį katilą?

Ne paslaptis, jog įsigyti granulinį katilą gali būti be galo sudėtinga. Visų pirma, žmonėms, galvojantiems apie šiluminės sistemos įrengimą naujuose namuose gali tekti apgalvoti nemažai įvairių smulkmenų, tokių kaip patalpos dydis, šiluminei sistemai būtinos papildomos infrastruktūros įvedimas ir dar daugiau.

Granulines šildymo sistemas žmones vis dažniau renkasi dėl kelių priežasčių. Viena jų – žema medienos granulių kaina. Tai reiškia, jog nors šis biokuro produktas ir yra laikomas ekonomišku, tačiau skirtingi gamintojai bei pardavėjai gali nurodyti skirtingas savo gaminamos produkcijos kainas, dėl skirtingų kokybės rodiklių.

Kodėl gali skirtis granulinių katilų kainos?

Kaip ir medienos granulės, granuliniai katilai taip pat tarpusavyje gali skirtis tiek kaina, tiek ir kokybe. Akivaizdu, jog aukštesnės kokybės granuliniai katilai yra laikomi daugelio siekiamybe, tačiau nereikėtų pamiršti, jog jie ir kainuoja brangiau.

Granulinių katilų kainos taip pat gali skirtis ir dėl jų funkcionalumo. Puikiu pavyzdžiu galima laikyti automatinius bei ne automatinius katilus. Šiuo atveju automatiniai katilai yra kiek brangesni dėl to, jog jie suteikia kur kas daugiau komforto dėl tokių priežasčių kaip galimybė granulių deginimui skirtą krosnį užpildyti granulėmis automatiškai. Akivaizdu, jog norint išgauti tokį katilo funkcionalumą, gamyboje reikia panaudoti daugiau sudėtingesnių komponentų, kurie kainuoja nemažas sumas pinigų. Tuo tarpu ne automatiniai katilai yra daug primityvesni, todėl ir jų gamyba yra kur kas paprastes

Kainos skirtumams įtaką gali daryti ir granulinių katilų gamybos procese naudojamų komponentų kokybė. Kokybiškesni komponentai yra brangesni, o tai lemia ir galutinio produkto kainą. Taip pat nereikėtų pamiršti įsivertinti ir asmeninių finansinių galimybių. Galbūt paties brangiausio katilo pasirinkti ir nėra verta, tačiau taupyti taip pat nereikėtų. Pigesni granuliniai katilai dažnai būna mažiau patvarūs, todėl ir techninių nesklandumų tikimybė yra didesnė. Tuo tarpu kiek brangesni, tačiau kur kas kokybiškesni katilai yra labiau ilgaamžiai ir genda rečiau. Šildymo sistemų gedimai kartais gali kainuoti be galo daug. Dėl šios priežasties yra tikėtina, jog kokybiškesni įrenginiai atsipirks ne taip greitai, tačiau labiau užtikrintai.

Kaip išsirinkti katilą, kuris patenkintų asmeninius poreikius?

Kaip jau buvo minėta anksčiau, rinkoje šiandien yra begalė skirtingų katilų, todėl išsirinkti tinkamiausią gali būti iš tiesų sudėtinga. Dėl šios priežasties yra rekomenduojama visuomet kreiptis į patikimus granulinių katilų pardavėjus. Patikimuose šildymo sistemų prekybos taškuose dirba tikri savo srities profesionalai, kurie visuomet įsigilins į asmeninius kliento poreikius bei padės jiems pasirinkti pati priimtiniausią variantą. Įprastai granulinių katilų pardavėjai žino, kokius klausimus klientui reikia užduoti, kad būtų galima paprastai identifikuoti esminius jų poreikius. Specialistai yra visuomet pasirengę plačiau papasakoti apie kiekvieno modelio teigiamas bei neigiamas savybes, o tai tikrai padės išsirinkti geriausią granulinį katilą.

Kalbant apie granulinių katilų pardavėjus taip pat svarbu paminėti, jog ne visi jie yra geranoriški. Dalies prekeivių pagrindiniu prioritetu gali būti pelnas, todėl ir jų suteikiama konsultacija gali būti nukreipta į naudą, kurią yra bandoma išgauti iš pirkėjo. Visuomet yra rekomenduojama atidžiau pasidomėti šildymo sistemas parduodančių prekybininkų reputacija bei atsiliepimais, kuriuos galima paprastai bei nesunkiai rasti internete.

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE